45 günde 7 kilo ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xxxPusat96 tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxxPusat96

xxxPusat96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun aleyküm ben 19 yasında 1.87 boyunda ve 69.6 kg ağırlıkla spora basladim. Sıvı şekilde amino asit kullanıyorum ve karbonhidrat ve protein alımıma, uykuma dikkat ederek 45 gün devam ettim. Yolun başı diye beklentiyi düşük tuttum ama 7 kg aldım 45 günde ve hiç göstermiyorum. Kolum 28,5 ten 34 omzum 112 cm sen 115 çıkmış.

2. aziz emin çetin

aziz emin çetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum ben de aynı sorundan bende muzdaribim.tebrik ederim bu arada.günlük spor beslenme uyku , protein karbonhidrat vs kullanımını daha ayrıntılı bir şekilde yazabilirmisin?

3. xxxPusat96

xxxPusat96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beslenmeden başlarsak günde 5 öğün yemek yiyorum protein ve karbonhidrat agırlikli. Kahvaltıda yumurta peynir turu besinler. Tavuk,mantar,balık,baklagiller protein; pilav,makarna,bulguru da karbonhidrat olarak alıyorum. BMX pro aminoasit alıyorum idmandan hemen sonra alıyorum. Günde 8 saat uyuyorum. Gunluk 1500-2000g arası karbonhidrat al internette 1 porsiyon makarna da ne kadar var bulursun. Proteine gelirsek kilonu 2 ile çarp 5 e böl öğün başı alman gereken protein miktarı. Önemli olan hırs ve devamlılık 2-3 ayda olacak is değil bu 1-2 sene emek lazım. Emin ol bu emeği verirken çektiğim acı aynada gördüğün o çelimsiz vücudu görünce ki acıdan daha az

4. aziz emin çetin

aziz emin çetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok tesekkür ederim her şeyi güzel güzel açıklamıssın

5. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Sen en iyisi ölçüleri bir daha aldır. 45 günde anabolik ilaç kullansan bile bu kadar gelişemezsin. 45 günde doğal yolla maximum 1 kilo kas inşa edilebilir buda mükemmel bir beslenme ve antremanla olur hadi diyelim süper yaptın tüm macro ve microları. 7 kilonun 1 kilosu kas, kolunun ölçüsü o kadar artmaz. diğer 6 kilo yağdır ki hepsi kolda toplanmaz.
    Günde 1500-2000 karbonhidratla da beni güldürdün sanırım sumo güreşçisi olucaksın. Dalga geçiyorsun belkide.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş