4 Tane baklava sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mali_zyzz tarafından 16 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mali_zyzz

mali_zyzz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar öncelikle selamlar.Ben 1.82 boyunda ve 65 kiloyum vücut yağ oranım yüzde 10 un altında fakat baklavalarım sadece yukarda 4 tane alt ve orta karnım(göbek çevresi)nde kas yok.Acaba 4 tane baklavamın olmasının nedeni alt ve orta karnımda kas olmaması mı yoksa genetik mi? Yani alt ve orta karın çalışırsam 6 baklavam olur mu? Teşekkürler

2. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Anatomik olarak abdominal 8 parçalıdır.Ancak bunun vücuttaki görünümü kişiden kişiye çok faklı olabiliyor.(7-8.parça en altta kasıklara yakın olandır.)
    Konuya gelirsek ben karın kası olmayan insanların en büyük sorunun sadece yağ oranı olduğunu düşünmüyorum.Rectus abdominis ve internal,external obliq de kas grubudur.Bence bunların da düzenli olarak programa eklenip çalıştırılması gerekmektedir iyi bir görüntü ve güçlü core bölgesi için.
    Sorunun genetik olduğunu düşünmüyorum.Karın çalışması yapmayı denemelisin

mali_zyzz bunu beğendi.
  3. mali_zyzz

mali_zyzz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Teşekkür ederim :) Karın çalışmayı 4 tane baklavam olunca bırakmıştım şimdi yeniden başlayacağım.

Sayfayı Paylaş