4 günlük programa rağmen gelişmede yavaşlama

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dalgarome tarafından 1 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar selam,

trainer bir arkadaşım sağolsun program yazdı fakat yoğun olduğundan ona hep soramıyorum sizlere danışmak istedim,

1: göğüs-triceps-yan oblik
    2: sırt - biceps - karın
    3: omuz - yan oblik
    4: bacak - bel -karın

bu şekilde ilk bölgeler 5 hareket ikinci 3 son 2 olarak değişik çeşitli bir program
    benim şuan işim olmadığı için hergün gitmeye çalışıyorum bazen 4 gün sonunda ara veriyorumki prosedür dinlenme olsun..

supp olarak antrenman sonrası whey alıyorum bi ölçek o kadar bazende proteinli pancake yapıyorum sabahları.

önceden spor yapmıştım karın kaslarımı çıkarmıştım fakat 1 sene yapmadım ve dana gibi oldum. bu ve başka bir programı 1,5 ay uyguladım biraz toparladım fakat yağlar duruyor tabiki

sizce kas büyütmeye devam ederken yağ da yakmaya imkan sağlayacak değişiklik benim için ne olabilir?

kardiyo yapmıyorum yani bazen spordan sonra havuza giriyorum o da yeni başladı

2. jack white

jack white Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    haftada 2 gun ust vucut 2 gun alt vucut calismaniz bir kasa haftada 2 gun antrean yaptirmanizi saglar
    haftada 1 kereden daha iyi olacaktir

Sayfayı Paylaş