1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Aylık sporcu . . .

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Selizar tarafından 28 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    sıvılcelerın nedenı yumurta ve sut olabılır hassas bı derı yapın var buyuk ıhtımal
    bide hiç 86 kilo durmuyosun ben 67 kıloyum ve senden daha şişman duruyorum.

2. hotman82

hotman82 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    alanya
    dostum senın kolların 41 mi yanlış ölçmeyesin?bakak bide boronz laş sivilcelerden kurtulursun?

3. SexyBack

SexyBack Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

gayet açık konuştuğumu sanıyorum...
    o sivilceler oldukça vücut hiç güzel durmuyor onu söylemek istedim...
    bir an önce kurtulmaya bak bence

Selizar bunu beğendi.
  4. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    kanata göğüse ve geniş bir omuza sahip olman lazım bunlar eksik çalıştıkça tamamlarsın işallah
    dostum kürlerle falan uğraşma özelliklede steroidlerle abi yaşın çok genç yazık etme kendine gerçekten diyorum bende 18 yaşımdayım

abi bu işin zevki zaten kendi kendine gelişmeden geçiyor bir kür sevdasıdır almış başını gidiyor :mad:hayatımda kullanmadım hayatımın sonuna kadarda kulanmayacağıma eminim
    ilerde belki suplement takviyesi alırım sadece oda protein tozundan aminoasitten ileri gidiceğini sanmıyorumthums:

zararları yararlarından büyük :mad:

iyi çalışmalar dostum ..

5. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum
    yeni resimleri daha çekmedim 1 2 ay sonra çekeceğim.ben bronzlaşamıyorum bodrumda oturmama ragmen sadece kızarıyorum esmerlesmıyorum ılgınc.ayrıca sıvılcelerden bende kurtulmak ıstıyorum ama hala kurtulma cabası ıcersındeyım muhtemelen proteın fazlalıgından kaynaklanıyor.yenı resımlerı okul nedenıyle ıspartada oldugum ıcın cekemedım yaklasık 1 2 ay ıcınde daha defıne bır sekılde cekılmıs fotoları atacagım.

6. gökhanbodybuilding

gökhanbodybuilding Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selizar ben seni çok iyi anlıyorum kardeşim.

Son düzenleme: 13 Ocak 2008
  7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Selizar siviliceler icin bir dermatolojiste gorunsen bence cok iyi olur senin icin. Bazi ilaclar bazi ciltlere inanilmaz iyi geliyor. Bazisina fayda etmiyor. Bu noktada da devreye doktorun engin bilgi ve tecrubesi girikiyor. Onun icin bir an once dermatolojiste git.

Ugrasamam diyosan en azindan eczaneden Cleosin-T alip tatbik edebilirsin. Benim tanidigim cogu kisiye iyi geldi. Bana cok faydasi olmamisti genc iken. Denemeye deger.

8. zafer1140

zafer1140 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tasarım uzmanı
    Yer:
    istanbul
    hımm

4 ay 16 kilo!!!! Zor, Olsada 2 ay sora yarısından fazlası yok!!!!
    Anlamadığım resimlere baktım 41 cm kol göremedim. Arkadaşım boyun 2m metre falan heralde!!!!!!thums:

9. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum

1. olark topıc'ın basında kac metre kac cm boyum oldugu yazıyor ıdı MESAJ YAZMA geregınde bulunmadan bı gozden gecırseydın gayet guzel olurdu.

2.olarak'da 4 ayda 16 kg aldım evet bastada yazdım kur'de ıdım ve kur bıttkten 3 ay sonra kg'da artıs gozuktu aksıne kaybetcegıme yanı yanımda yokken bu asparagas konusmalar bence sacma . . .

3.olarak bu kadar kısa surede kg almam senı rahatsızmı ettı ?

saygılar.

10. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Selizar öncelikle yanlıs algılamanı istemem.
    Umarım vucüt geliştirme sporunda yolun acık olur
    Yanlız bir kaç sorum olacak veya söleyeceklerim.Kendi fikirlerim
    4 aylık bir sporcunun kür yapması sence ne kadar dogru ?
    Ülkemizdeki vucüt geliştirme sporuna ne kadar değer verildiğini ve bu koşuları ,şartları sende biliyorsun.
    Moralini bozmak gibi bir derdim yok önce bunu bilmeni isterim.
    Ama En azından 4-5 yıldan sonra küre girseydin keşke.
    Bak Ahmet Enünlü hocamız ne diyor '' Biz yer ,içer idman yapardık definisyon ,hacim ,kür nedir filan bilmezdik '' diyor.
    Bu cümle bu spora en azından yeni başlayacakların kulagına küpe olmalı.Tabi işin teori kısmını bilmek önemli günümüzde ama bu söz çok önemli.

Yüksek protein ile gene kilonla göre karbonhidrat ,yağ ve vitamin ,supplement kullanımlarıyla da 1-2 yıl da mucizeler yaratabilirdin.
    Amacım ve hedeflerim büyük diyeceksin belki şimdi ama nice sporcular var ,şampiyonlar var kür yapmaya 4-5-6 yıl sonra başlıyorlar yani sağlam bi altyapı kuruyorlar ilk önce.
    Yolun acık olsun diyorum ,Umarım istediğin seviyeye gelirsin.

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bir tartisma icin zemin hazirlanmis.
    Devami sonucunda baslik kilitlenecek.

12. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum
    neyin ne oldugunu gayet ıyı bılıyorum yan etkısını veyahut vucut ıcındekı degısıklıgını anlıycagın pat dananak girmedim.herseyın farkındayım bırakında artık yaptıgım kur'e dıyıl vucut'uma yorum yazın sonucta ben forma yaptıgım kur'e yorum yazılsın dıye acmadım eger ole bır nıyetım olsaydı gıder anabolıc steroıd baslıgına acardım.

13. RoCk KoPaT

RoCk KoPaT Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MérZiF0n PoWéR HoUsE
    Kür kullandın galibaa 4 ayda 17 kilo almak kolay diil ben bi senede aldım 18 kiloyuu...

14. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Konuyu okusaniz bu soruyu hic sormazdiniz. Selizarinda dedigi gibi bu sacma kur tartismasi bitsede vucut hakkinda yorumlar gelse daha iyi olur.
    Selizar su an herhalde 8 ay filan oldu yeni resimleri bekliyoruz.

Despo bunu beğendi.
  15. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kür yapmayı düşüüyordum metiltestosteron ve dianabol ile 12haftalık kür soundada nolvadex ve proviron kullanıcaktım. Londrada yaşadığım için iğney bulaşmak istemiyorum. Fkat bu yorumları okuduktan sonra kesinlkle yapmamaya karar verdim. Daha yaşım 18. Hepinize teşekkürler.

16. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    umarım daha çok kişi senin gibi düşünür bu yazıları okuyup resimlere baktıkça,,görüldüğü gibi alt yapı olmadan hiçbir anlamı olmuyor ilaçların(gayet net görülmüş) şimdi kür olayına girmeden vücudu yorumlarsam,yani hiç yokmuş gibi davranıp da düşünürsem iyi kilo almışsın derdim ama bence bunun bir önemi yok , bende 18 inde bu işe başladığımda kolum 41 yoktu ama kimsede buna inanmıyordu 38 kolu herkez en az 40 diyorlardı şimdi sende bu tam tersi görünüyorsa neden acaba?? belki boş bir şişkinlik,dolu dolu ufak bir adelenin yerini tutamadığındandır.. umarım herşey istediğin gibi olur diyeceğim sana, senin yolundan gitmeyi düşünenlere iyi bir örnek teşkil etmişsin açık açık demişssnde kürdeyim die bu iyi birşey olmuş,,umarım yeni fotolarına daha güzel yorumlar yaparız. fotolar zaten kısıtlı açılardan çekilmiş o yüzden şimdilik bir eleştiri yapamıyorum başarılar....

17. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben 16 yaşımda başladm bu spora ..şu an da 19 yaşndayım..ve şu ana kadar sadece 1 kez toz ve 1 kez amino kullandım..küre teşebbüs bile etmedm..eger kür düşünyrsan bile 20 yaşına kadar doğal beslenmeyle temel atmalydn..belki bu zor olacaktı ama cems22 arkadasımızın d dediği gibi 41 cm kol ama içi boş.sözünü haketmeyecektn....su dolu bir kütle gibi...bence doğal beslenmeye geri dönsen senn acından emin ol iyi olacaktr....yaşın daha küçük kendi doğal beslenmeyle ve hormonlarının max seviyede salgılandıgı bu dönemde bundan yararlan ..

Sayfayı Paylaş