4 Aydır Fitness yapıyorum 2 sorum var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TunHan tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TunHan

TunHan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar konuyu baslıkta belirttim uzatmadan sorulara geciyorum

1- sporu gogys-bacak-ön kol ve sırt-arka kol-omux seklınde 2 parti halindr yapıyorum. Yani 1 gün o 1 gün o seklınde. Sizce 2 günü bitirince o sekılde 3. Gunde mola vermeli miyim yıksa sürekli değişerek molasız devam etmeli miyim? Spor benim ciin eglenceli oldugundan yoruldgmu hissetmiyorum bu konuda sizin fikriniz nedir dogrusu nedir?

2- bu biraz ergence gelebilir ama merak ediyorum. 182 boyundayım omuz 122 gogus 100 bel 83 kol 35 bacak 56 sizce bu oranlar nasıl

Simdiden tesekkurler

2. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Ölçüler hiç fena değil. Ancak 4. ayda dinlenmen gerektiğini öğrenmen gerekir diye düşünüyorum. Ha eğlenceli demişsin, öyle tabi; ancak dinlenirken inşa edildiğini unutma vücudunun.

3. TunHan

TunHan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam yorumun icin saol öncelikle. Ben 1 ay uzak kaldım spordan cabuk toparlamak icin arka arkaya gitsem daha iyi olur mu omu merak ettim aslında

4. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    arkadaşın yorumunda dediği gibi vücut dinlenirken inşa olur o yüzden arka arkaya gitmek daha hızlı gelişmeni sağlamaz diye düşünüyorum.Bende 2 ay kadar ara vermiştim tekrar başlayınca ilk 1 hafta hafif girdim sonra normal ağırlığa dönmeme rağmen ağrı olmuyordu art arda girmeyi düşündüm ama sonra rutin yaptığım ağırlığı ciddi anlamda arttırdım hocalardan yardım aldım.Sonra 3 gün gidip 1 gün gitmemeye devam ettim :D Hem kontrollü ağırlık arttırırsan yine çabuk toparlayıp daha iyi olursun :D

Son düzenleme: 2 Ağustos 2016
  5. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    Peş peşe gitmek seni yoracaktır. Yorgunluk da motivasyonunu kaybetmene neden olabilir. Asıl bundan kork :)

6. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    A B DINLENME A B DINLENME yapabilirsin. Ama burda da soyle bir handikap var. Gogus calisirken arka kol, sirt calisirken on kol da calisir.

A DINLENME B DINLENME A yapabilirsin. O zamanda A 4 gunde bir oluyor.

Bunlar bolgesel antremanin handikaplari. A B DINLENME dene. Vucudun nasil tepki veriyor gor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. TunHan

TunHan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorumlar icin tesekkurler. 2 gün calıs 1 gün dinlen yapmayı düşünüyorum. Ya da gögüs ön kol gününden bacagı cıkarıp sırf bacak günü diye gecirebilirim 3. Günü. Cünkü bacak biliyosunuz testesteron icin.önemli. Hem evde bosta durmamıs olurum. Her gün salona giderim ama kaslarıda yormamıs olurum bu nasıl fikir?

8. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    1.gün göğüs ön kol 2. gün omuz bacak 3.gün sırt arka kol da girebilirsin ben öyle yapıyorum 1 gün de dinlenme haftada 6 gün gitmiş oluyorum ama illaki her gün gitcem dinlenme günü istemiyom diyosan senin fikrin de güzel :D

9. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Dinlenme mutlaka olması lazim hergun gideyim ama fazla yorulmayayim mantığı bu işe ters 1 gun aralıklı git ama gittiginde adam gibi yap agir gir yor kendini yoksa verim alamazsın . terlemek lazim :)

Sayfayı Paylaş