1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Ay boşa mı gitmiş? Jinekomasti miyim? Tavsiyeler.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve HKC tarafından 14 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. HKC

HKC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hayır, hatta baya süredir protein tozunu bile bıraktım. Günlük 80 gram kadar protein alacak kadar et yumurta yulaf gibi çok sade besleniyorum ve en ufak başka bir şey kullanmıyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2019 ---
    Doktoruma da söyledim şu sorun çözülsün diye inanın en çok ben istiyorum en ufak şey kullanmıyorum sizden bilgi saklamıyorum diye ama bakalım. Yeni sonuçlarıma göre neler söyleyecek.

2. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    İlk fotolar ve son fotolar arasındaki fark benim de dikkatimi çekti. Herhangi bir anabolik kullanmıyorsanız yaptıklarınız işe yarıyor demektir. Aynı şekilde devam :)

3. thealtt

thealtt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    konu sahibi kardeşim özel msj insta face wp ne olursa olsun bir şekilde bana ulaş öylesine foruma girdim bakındım inanamazsın ama ikiz gibiyiz birebir ayniyiz hiç mi bir farkımız olmaz vücüt duruşu boyutu,göğüsteki aynı sorun bendede var şaşkınlık içindeyim senle uzun uzun konuşmamız gerek ulaş bana :joy::joy::joy:

HKC bunu beğendi.
  4. HKC

HKC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Çok sevindim, en ufak bir şey yok. Zaten o işlerden hiç anlamam öyle bir şey olsa gayet açık şekilde yardım isterdim sizlerden. O zaman bu şekilde devam :)
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Aralık 2019 ---
    Özelden yazdım dostum

5. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam aynı sorun bende de var doğduğumda testislere torbalara inmemiş ilkokulda farkedildi ve hormon iğneleriyle yerlerine indi.Fakat testislerin penisin yeteri kadar büyümemesi sakal çıkmaması meme büyümesi şikayetiyle hem tıp fakültesinde prof a hem de özel hastaneye gittim üroloji uzmanları ve endokrin uzmanları herşey normal diyip hormanlarla oynamayı uygun görmediklerini söylediler sonuçları paylaşıyorum yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.
    Hormon sonuçları
    Sperm testi sonuçları
    Meme ve testis ultrasonu

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş