35 yaşındayım.Bacak ve Omuz Programı İstiyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve montana tarafından 1 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. montana

montana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba,36 yaşındayım yaklaşık bir 8 aydır Bb yapıyorum biraz ilerleme oldu ancak burundan nefes alamadığım için ameliyat oldum ve 2 ay bıraktım sporu..Bu arada iştahım kapandı ve 6 kilo verdim.....Aslında süper bir vücut yapmak gibi bir amacım yok..Bacaklarım çok ince..Tek istediğim, giydiğim pantalon iyi dursun ve omuzlar geniş olsun...Yani biraz daha geniş olabilmek Salondaki hocayı pek samimi bulmuyorum..Bana bir gün,kas yapmak istiyorsan WHEY PROMIX al,diğer gün BCAA al diyor sonrada en iyisi karbonhidrat ağırlıklı CARBOMASS al diyor...Şimdi deneyiml sporcu arkadaşlardan bana Bacak ve omuz ağırlıklı bir program yazmalarını rica ediyorum...Her ay resimlerimi kendi vücut resimlerin bölümüne koyup yorumlarınızı alcam...Dediğim başlayalı 8 ay oldu..Bu arada sadece amino asit kullanıyorum..Bununla beraber benim için ideal supplement in hangisi olduğunu yazarsanız onu alcam..Salondaki hocalara güvenebilsem onlara sorcam ama nafile..Boy 1.76...Kilo 74..Teşekkürler..

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Program verebilmek için önce sizi görmek gerek, mümkünse vücut fotonuzu koyarsanız yardımcı olabiliriz. Eksik görülen bölgelere ağırlıklı program vermenin en makul yolu o bölgeleri tek bir antrenman gününde çalışmak veya antrenmanın başına almaktır böylece taze enerjiyi bu kas guruplarına ayırarak performansta artış sağlanır ve bir bakımada gün içinde alınan gıdalardan özel olarak faydalanması da sağlanmış olur. Supplement konusuna gelmeden önce beslenmeniz nasıl? Birde antrenörünüz en azından internet üzerinden satış yapan mağazalardan daha pahalıya satıyorsa problem var demektir. Daha evvelden uyguladığınız antrenman programlarını buraya yazarsanız iyi olur. Eğer vücut fotonuzu koyamassanız biz ancak antrenörünüze yeni bir program yazdırdığınızda onu yorumlayabiliriz.

3. montana

montana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam, resmimi buraya upload ettim:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/omuz_ve_bacak_programi_yazarmisiniz-t9127.html?p=87311#post87311

şu anda 74 kiloyum...Beslenme
    her sabah:3 yumurta, 100 gram beyaz peynir domates zeytin
    saat 10.00 gibi 4 yumurta,1 bardak süt..
    öğlen yemeği:şirkette ne çıkarsa..
    saat 15.00 gibi 100 gram yulaf ezmesi ve 2 bardak süt
    antremandan 1 saat önce 3 tane aminoasit
    antremandan hemen sonra 3 tane aminoasit
    akşam 200 gram tavuk göğsü

antremanım..
    pazartesi-çarşamba
    göğüs ve sırt
    sali-perşembe omuz-acak..

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Bu nasıl bir proğram :confused: :mad:

verdiğin hareketlerin nereye vurduğunun farkındamısın :confused:
    Sen bu proğramı kendin uguladınmı :confused:

Yazınızı okudum geçirmiş olduğunuz ameliyata istinaden başlayalı bir ay olmuş bence 2. ay proğramını yapmanızı öneririm hem vucudun her yeri çalışırken ameliyatla ilgili zaman kazanmış oluruz 2 ay proğramından sonra son halinize bakıp sağlam bir proğram verebiliriz madem omuz ve bacak özeliniz proğramınızın aksine omuz ve bacak için tek gün yani bir gününüzü bacağa bir gününüzü omuza ayırmanız. ameliyat sonrası çabuk toparlanmanız için l-glutamin almanızı öneririm

Son düzenleme: 2 Haziran 2007
  5. CENTAUR

CENTAUR Guest

6. montana

montana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam,4 haziran itibariyle önerdiğiniz gibi 2.ay programına başlayacağım.Resimlerimi 1 ay sonra foruma eklerim..Teşekkürler.

Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Haziran 2007
  7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas