35 kilo verdim acil yardım lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haluk0024 tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. haluk0024

haluk0024 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhabalar arkadaşlar ...
    ben 35 kilo verdim haliyle deri yumuşak ve sarkık oluştu ama ameliyat olacak kadar değil bana nasıl bir program yapmalayım

ynslawyer bunu beğendi.
  2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    bunun nedeni ya kısa sürede o kiloyu verdin yada ağırlıklı olarak kardiyoyla yada yemeklerinden kısarak verdin düzenli olarak ağırlık antrenmanı yapman gerekiyo tabi bunuda iyi bir beslenme programıyla desteklemen bende yaklaşık 27 kilo verdim fakat hiç öyle bir sorun yaşamadım yapmam gerekenleri yapınca..

ynslawyer bunu beğendi.
  3. ynslawyer

ynslawyer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo verirken nelere dikkat ettiniz arkadaslar ? Verdiginiz kilolarin miktari baya bi yuksek benimde boyle bir sorunum var da yardimci olursaniz cok sevinirim :confused:

4. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    öncelikle önemli olan zamana yaymak hızlı değil sağlıklı ve kalıcı kilo vermek için başlamalısın biran önce bu kilodan kurtulmalıyım diye başlarsan ya kurtulamazsın yada kurtulduğunda karşılaştığın görüntü daha çok moralini bozar. İlk önce size hiçbir faydası olmayan besinleri hayatınızdan çıkarıp buna alışarak başlayın çikolata hamur işi cips yapay şeker içeren herşey meşrubatlar bunlardan kurtulup braz bu olaya alıştıktan sonra artık planlı beslenmeye geçebilirsiniz yani makro hesabı yapmaya başlayabilirsiniz ilk dediğim olay max. 1 ay sürer daha fazla devam ettirmeyin 1 ayın sonunda makroları hesaplanmış bir beslenme programıyla ağırlık antrenmanınada başlayın zaten ilk ay bi kaç kilo vermiş ve kendinizi daha zinde hissetmeye başlamış olacaksınız.. En önemli noktada kardiyoyu ağırlık antrenmanıyla değil ağırlık antrenmanını kardiyoyla destekleyin haftanın 3-4 günü kardiyo yeterli olacaktır..
    İlk dediğim alışma sürecini isterseniz yapmayabilirsiniz iradeniz kuvvetliyse ben bu spora başlamaya karar verdiğiimde 105 kiloydum ve tam o anda elimde yediğim çikolata vardı yarısında kenara koydum ben bunu yapıcam dedim ve o gün beslenme programını hazırlayıp başladım ve 1 sene olacak yaklaşık 27 28 kilo verdim şimdi tekrar hacim için kilo almaya başladım..
    Her zaman söylerim bu iş irade işi istek işi azim işi aynada gördüğünüz görüntüyle yaşamak hoşunuza gidiyosa devam edin ama gitmiyosa onu değiştirmek için bişeyler yapmanız lazım..

ynslawyer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş