35 Kilo Verdikten Sonra...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve warmengelbb tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba. Konu başlığında olduğu gibi 35 kiloyu 1 senede iradeli bir şekilde verdikten sonra ağırlık çalışmalarına başladım. Şuan sadece 2 antrenman çıkardım. Biraz antrenmanımdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle 10 dakika vücudu bisiklette ısıttıktan sonra yan karın ardından makinada sırt çalışıyorum. 3*10 şeklinde. Daha sonra kanat çalışıyorum o da 3*10. bench press makinesi ve butterflydan sonra omuz makinesinde military press egzersizini ve 5 kg ile dumbell fly yapıyorum deltoidler için. En son olarak kablo ile triseps çalıştıktan sonra scott curl ile biceps çalıştırıp antrenmanımı tamamlıyorum. Tüm hareketler 3*10. şimdi sorum şu antrenman sıram nasıl acaba ? Antrenmanım şuan için rahat çıkıyor 2. aydan itibaren split sisteme geçeceğim. değişen.jpg

Ekli Dosyalar:

2. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar öneri verecek yok mu ? şuan herşey gayet güzel gidiyor antrenmanları rahatlıkla çıkarıyorum yalnız performansın artması için biceps egzersizini başa koyarsam bi problem çıkarırmı ? en ideal sıra nasıl olmalıdır ? ve son olarak tricesp cable down hareketini şuan 30kg ile yapıyorum ve hiç zorlamıyor ertesi günde herhangi bir acıma olmuyor adalede. yetersiz geldiği düşüncesindeyim acaba hareketin icrasındamı bir prblem var. dirseklerimi hareket ettirmeden göğüsden karının altına indiriyorum

Sayfayı Paylaş