34 günde 11,7 kg yağ yaktım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tresbeau tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. esoes06

esoes06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun zamandır foruma gırmeyenıyetlenıyordum nasıp bu saatte gırmekmıs

ben 180 boy 120kg ıdım

hafıf bı dıyet ve bol bol kosu bandında orta şiddet bi tempoyla koşmaya başladım
    hıc soguksu ıcmıyorum hep oda sıcaklıgında su ve terleme esofmanı ıle kosuyorum kosu bandında
    iş yerindede biraz tempolu bı calısma stılıne gectm uzun zamandır

kısacası sunu soylemek ıstıyorum ben 35 gunde 105kıloya dustum 15 kılo verdım
    sadece aşırı yağlı yemıyorum
    öğlen yemeginde bol bolsalata az ekmek
    aksamlarıda eve gelır gelmez yemek yıyorum ve yedıkten 1 saat sonra salona gıdıp spora baslıyorum en az 1 saat antreman
    önceden gunde 1 lıtre suyu ıcemezdım sımdı 2litre felan ıcıyorum

vucudumun her yerınde bı beden ıncelmesı oldu
    en azından gobegım neredeyse tamamen gıttı gıbı oldu
    ama genel olarak o ırılıgım halen uzerımde ama benım zaten normaldede 85 kg oldugum donemlerdede ırı ıdım amavucudumda sankı hıc yag yoktu belım ınce göbek yok v.s

bırde ben zamanında cok spor yaptım 18-23 yas arası cok yogun bı tempoyla sporla ugrastım
    askerde komandoydum c-tim indeydim
    bu kılolarımı son 5 sene ıcınde aldım yasım 34
    sımdıde vermeye gayretlıyım ve 35 gunde 15kılo gıttı

fakat soylenenlere gore bundan sonra kılo vermem oldkca yavaslayacakmıs ve ek besınlere yağ yakıcılara ıhtıyacım oldugu soylenıyor
    bıde ben hıc agırlık calısmadıgım halde kaslarımda bı sıskınlık soz konusu
    23 yasındayken ben 83 ılo ıken pazılarım 48 cm gelıyoda mezıro ıle olcuyorduk
    sımdı hıc bır agırlıga elımı surmedıgım halde kollarımda yıne kaslanma bacaklarımda gogusumde felan sertlesmelerım var

ve sular seller gıbı terlemem var antreman sırasında

bana hangı yağ yakıcıları tavsıye edersınız yada kosu bandı harıcı ne yapmamı onerrsınız
    mekık cekıyorum hergun 50 tane felan yenıden bodybuıldıng tarzı bı calısmamı uygulamalıyım kendıme

Sayfayı Paylaş