+30 KG verdim. Kilo sonrası sarkmalar ile ilgili danışmak istediklerim var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zgrkrdnz tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zgrkrdnz

zgrkrdnz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar

Geçen yaz haziran gibi 112 kilonun üzerindeydim. Boyum 1.83 tü. Daha sonra kendilimde yediklerime dikkat ettim. eylül gibi daha sıkı bir diyete başladım. 1 ocakta spora başladım. Şuanda yağ oranım yüzde 10.5 11 arasında. haftada 5-6 gün fitness a gidiyorum. un şeker vs gibikullanmıyourm . gayet standart ölçülerde diyet yapıyorum. Bcaa+Glueatamine+whey protein tozu kullanıyorum.Suanda 80 Kg yim. Ama tabi ben kilolu iken vucudumda yırtıklar oluştu.suandada gözüküyor sarkıklar var. 3 aydır spordayım yolum uzun biliyorum. Bugun soyunma odasında bir arkadaş ameliyat olmamı söyledi. ben istemiyorum ama. Karın ve göğüs bölgemde sıkıntı var. tam olarak bunlar ne zaman geçebilir. Temmuz gibi daha güzel bir görüntüm olabilirmi? ek olarak neler kullanalıyım ekstradan. Haftada 6 gün cardio yapıyorum spor sonrasında. birde şöyle sorunum var. Elbise üzerimde fena durmuyor ama çıplak görüntümde göğüsler çok göze batıyor:/ elbise ile çok dğil ama çıplak öyle :(

2. kokore23

kokore23 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım boyuna gore suanda baya zayıfsın. Kardiyodan ziyade artık v.g geçmen iyi olur diye düşünüyorum.

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    zgrkrdnz;
    Serbesr formda resim eklersen sarkmanın boyutunu görebilir ve daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.
    Vücut bir ölçüye kadar sarkmaları toparlayabiliyor...
    Ancak buradaki yorumlar tabi ki tavsiye olacaktır,kesin görüş icin estetik cerraha görünmen gereklidir..

Ayrıca degişim için tebrikler....

4. zgrkrdnz

zgrkrdnz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yorumlariçin teş teşekkür ederim body sporunda 3.ayım btti. Cuma hocam kiloma baktı vucuduma baktı. sarkmaları toplarsın o kadar aşırı değildedi. Şuanda;
    Boy:183
    kilo :79
    yağ oranım 10
    Birdahaki aya 8 7 lere çekersem daha güzel olacak:)
    Çalışmaya ve diteyete devam!

Sayfayı Paylaş