3 yıldan sonra yeniden başladım yaptıklarım, önerileriniz nedir .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Shiremirkwood tarafından 18 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Shiremirkwood

Shiremirkwood Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sa ben eren 24 yaşındaym 3 sene önce fitness bıraktım ameliyatdan dolayı 4 ay yapmıştım fitnes şuan düzenli bi hayatım var ve yeniden başladım göbekde biraz yağ oldgu için lcarnitin ve cla destekli kardio calıscam 3 hafta 1 haftadır basladım CLa her öğün yemekten 40 dk önce atıyorm carnitinde 20 dk önce antremandan , sabah kahvaltıda taze sıkılmış portakal ve 6 adet yumurta beyazı yiyorum ögle ve aksamları 2 şiş tavuk veya dana haşlama patates haşlama gibi beslenyorum bana yemek konusunda yardımcı olabilrmsniz önerileriniz nedir ve kardiyo ne kadar daha devam etmem gerektiğini söyleyiniz
    Kardiyo çalışmalar : (30 dk 7.5km hızında joking ) (7 dakika ip ) ( 3 x 20 mekik ) (3x20 şınav ) (3 dakika twist )
    Fiziğim : Boy:1.87 kilo : 81 4 ay fitnes yağtıgım için göğüs durmum hayla iyi fakat biraz yağ birikmiş , göbek bölgemde yağ var , pazularım normal seviyede , trapezler hayla belirgin
    Yapacagınız önerilerinizin için teşekkür ederim .

Sayfayı Paylaş