3 P90X VE DURUM HALA KÖTÜ NE YAPMAM LAZIM (FOTO)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve malirams tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. malirams

malirams Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    şekil olarak bir çirkinlik yok sen youtube deki p90x before afterlar ile kendini kıyaslıyorsun sanırım ?
    şu bir gerçekki bu programın pazarlaması gerçekten kuvvetli,program başarılı ancak pazarlama tekniği var,youtube deki videolar seni fazla etkilemesin
    herkesin genetiği farklıdır,kendi vücudunu kendi önceki halinle kıyaslamalısın sadece, bu programı spora ilk başladığımda bizzat kendim uyguladım,spora acemi birisi için mükemmel bir programdır
    ancak 6 aydan sonra tavsiye etmem,6 aydan sonra spor salonuna gidilmeli

3. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bence p90x i bırakmalı sın şuan ben senin yerinde olsam bel bölgesi için Twist karın hareketlerini düzenli yaparım ağırlık çalışırım haftanın 3-4 günüde bisiklet ve ip atlama 15-15 dakika birlikte yaparım şeker 0 tüket karbonhidrat düşük protein yüksek beslen bol bol su iç yağsız yoğurt ye ve yeşil çay iç

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    p90x zaten bu dediklerini yaptıran bir program senin yazdıklarından daha fazla yoğunluk içeren kardiyo programı mevcut içinde

5. malirams

malirams Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şu durumda programa devam mı etmeliyim yoksa spor salonuna başlayıp px90 cardio programlarıyla mı harmanlamalıyım ?
    daha hızlı gelişim açısından kas kütlesini geliştirmiyor gibi duruyor p90x

6. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    bir 3 ay daha devam edebilirsin evde
    ama hareketlerin formundan emin değilsen spor salonundaki hocalarla berabar gelişimin dahada güzel olabilir
    eğer ideal kilona ulaştığını düşünüyorsan kardiyoları bırakabilirsin ama değilse devam edebilirsin
    vücut alışık olmadığı için ilk başta yağ yakma ile beraber kas kütlesi kazanılır ama bu gittikçe zorlaşır
    bir yandan kilo verirken bir yandan kas kütlesi kazanmak neredeyse mümkün olmayacak duruma gelir ama ilk başlangıçta mümkün 3 4 ay gibi süre

7. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Vücuda baktığımda göze çarpan şey bel bölgende ciddi yağlanma var. Tahmini bir 12-13 kilo fazlan var. Bunu dengeli verebilmek için ağırlık çalışması ve definasyon diyetine girmelisin. Vücudun artık P90x'e tepki vermiyor muhtemelen ağırlık çalışmasına yönelmen hayrına olur.

8. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Bende şöyle bir ley söyliyim p90x cok fazla kaslarda büyüme sağlamıyor hatta vücutta growrt hormonu bile cok az salgılandığı ispatlanmış bide bu arkadaş kilo verdiğine göre az beslwnmeye alışmış suan vücudu belli ki düşük kalori alıyor vücut p90x gibi yorucu antrenmanlarda kas kaybı yaşamış bence bu arkadaş yağlar büyük cogunluk kalmış ama sadece bir gün ağırlık çalışıp sıkı bir beslenme ve dinlenme günlerinde hafif kardiyolar yapabilir hafif den kastım süre olarak atıyorum 30 dk bisiklet sürmek bu benim düşüncem sen farklı düşünebilirsin

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş