3 Kilo aldım ama ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 3 ay önce 63.5 falandım evde kendi çapımda dambllarımla kapı barfiksi + mekik karın hareketleri yapmaya başladım ve beslenmemi düzene soktum zor kilo alan yapım var tuhaf olan şey şu kilo tartıda almış görünüyorum ama bel ölçüm aynı hatta giydiğim pantolonlar 1 2 parmak bol bile geliyor bunun açıklaması ne yardımcı olursanız sevinirim beslenme programım genelde böyleydi.. Sabah 1 ölçek whey 2 tam yumurta 2 3 dilim buğday ekmeği fıstık ezmesi lor ara öğün işte olduğum için bazen beyaz peynir ton balığı öğlen antreman 45 50 dk kadar sonra pilav makarna bulgur dan biri yanında kırmızı et veya beyaz et akşamda aynı bu şekilde bazen bu yemeklerin yanında sebze yemeği gece ise lor beslnmem bu şekildeydi.Bayramda 3 gün abarttım bununda tartıda bi etkisi olabilirmi ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

3 kilo almak bel olcunuzu arttiracak diye bir kesinlik yok belki de omuz bolgenide ve kalca bolgenizde birikim oldu. Bu 3 kilonun bir kismi su, kas, yag vs vucudun farkli bolgelerinde yer almalari mumkun. Sahsen 3-5 kilo aldiigmda pantolonlarimda hc degisme olmaz.

3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Acaba bayramda 3 gün abarttık vücut su mu tuttu :) kilo alacak kadar pek beslenmediğimi sanıyodum :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ole ahim sahim sodyum - tuz aliminda degisiklik yapmadiysan neden su tutsun ki? ZAten 3 kilo su tutmakta zor olsa gerek :)

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yok 1 kg falan oluyo çok abarttığım günlerin ertsi 1 kaç gün sonrası kilo eskiye dönüyo ama 1 kg falan tutmustur neyse kilo almaya çalışıyım salonada yazıldım inş yaz a kadar 75 falan hedef az yağla sonra kardio :)

6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışarak kilo alındığını ilk kez duydum abarttıysan su ve yağdır sabah boş karnına tartıl 1 kilo felan almışsındır oda yağ olduğunu düşünüyorum evde kilo almak çok çok profesyonel bir çalışma gerektirir ki 2 dumbell la iyi bi çalışma yapılmaz

7. brhmcr

brhmcr Guest

Evde yata yata dambili birak dambilsiz bile kilo alirim. Neden profesyonel bir calisma gereksin? Yeterki ye dogru karboyu dogru proteini al bildigin kilo alirsin ve illa yag olacak diye birsey yok. Ama yatarak veya az bir calisma ile kas hacmi arttirilamaz dersen durum degisir.

8. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Akrephan evde gayet iyi vücutlar yapıla biliyor ben yan gelip yatmadım hadi bayram şişliği 1 kg ordan diyelm 2 kg aldım diyelim 63 küsürken karın kaslarım görünmezken şimdi net göre biliyorum buna ne demeli ?

9. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    tamam hacim almışsın o zaman :D

yatarak bile kilo alınır derken ben arkadaşın demek istediğini anladım o sanırım kas eklediğini sanıyor ama forumda 1 ayda şu şu kilo aldım diyenler kale alınmadığı içni soru niteliğinde yazmış. az bir çalışma ve düzgün beslenme ile bile 2 dumbell ile 5 6 ayda 1 kg kas zor eklenir düşüncesindeyim bu arada bende evde çalışıyorum set aldım illa evde çalışacaksan set al dumbell ile çok uzun zamanda çok az bir kas eklersin bunu anlattım ama sen illa diyorsan abs lerim gözüktü tamam aynen devam et :) yalnız bir hatırlatma abs lerin gözükmesi hacim aldığın anlamına gelmez zayıf insanlar kolayca 4 pack çıkarır son 2 de zorlanır ama kilo meselesi abs gözükmesi önemli olan abslerin hacmidir
    iyi forumlar

10. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Abs lere hacim kattım zaten bu bile kilo artışına neden ola bilir kollarda aynı şekilde ben hepsi kas mı diye sormadım zaten gerekli cevabıda aldım brhmcr den

Sayfayı Paylaş