3 haftada değişim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Afreeman tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Afreeman

Afreeman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamlar.Body e yaklasık 3 hafta önce basladım 19 yasında 51 kiloydum.Kilomdan da anlaşılacağı gibi kilo almak için başladım.Hocalarımdan beslenmede veyahut antremandan hiç bir yardım göremedim sadece arkadasların yardımı ile aletlere girişiyor kendimce bişiler yapmaya başladım.Bu arada arkadaşımın getirdiği nıtro-tech proseries protein tozuna başladım(proteintozumu bilmiyorum) 2 güne 1 ölçek spordan sonra 1 litre süt ile içiyorum.2.hafta iştahımda acayip bir artış oldu.Hergün 2 ekmek 4 tane çiğ yumurta ve 1 litre süt içmeye başladım akşam yemeğim hariç.3haftanın sonunda 4 kilo birden almışım.Haftada 5 kez salona gidiyorum halter hariç bütün aletleri 3 part 10 ar tane yapmaya çalışıyorum.Ağırlıgını benı zorlayacak şekilde ayarlıyorum.Spor düzenim ve bu kullandığım toz hakkında bilgi verirmisiniz.

2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    diğer konularda gerekli bilgiyi yazacaktır arkadaşlar da, çiğ yumurta yeme demek için girdim. nadir de olsa hastalıklı tavuktan gelen bir yumurtayı çiğ olarak yersen çok ciddi hastalığa yakalanma riski var. adı somonella bakterisi mi neydi öyle bir şeydi... ölümcül olabilicek kadar tehlikeliymiş

3. Afreeman

Afreeman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet onuda duymuştum ama pişirip yiyecek ortamım yok malesef yurt ortamında kaldığım için.Çiğ tadıda hoşuma gitmedi değil :)

Sayfayı Paylaş