3 hafta kilo alımı, yol önerileri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gyoyen tarafından 30 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gyoyen

gyoyen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. ben 22 yaşındayım. 180 boy 58,5 kilo olarak vücut geliştirmeye 3 hafta önce başladım.
    Amacım sağlıklı bir şekilde kilo almak ve abartısız fit bir vücuda sahip olmak.
    Hardline Progainer isimli besin takviyesini 2. antrenman gününden itibaren kullanmaya başladım. 3 hafta sonunda 63 kiloya ulaştım.
    tabi takviyenin yanında alabildiğim kadar protein ve karbonhidrat almaya çaba gösteriyorum. beslenmem düzenli.
    ---------- https://www.bodyforumtr.com/threads/body-buildinge-yeni-başlayanlar-İçin-program.4738/ ------------------------
    bu linkteki program ile başladım. salondaki hoca biraz ilgisiz olduğundan. en uygun program bunu gördüm. Vücudum gözle görülür değişmeye başladı.
    4. hafta yani 1 ay olduktan sonra bölgesel programa geçeceğim. bana öneride bulunabilecek birileri olursa sevinirim. bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Linkteki 2. ve 3. ay programlarına mı devam etmeliyim yoksa daha iyi verim alabileceğim bir program var mıdır? Göğüs bölgem özellikle birazda zayıflıktan dolayı
    kemikler gözükmekte cogunlukla orta kısımlar. kendimi sıktığımda kenarlar şekilleniyor. bu zamanla düzelir mi. şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş