3 aylık sonuçlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tacettin ark tarafından 19 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    boy:180 cm
    başlangıç kilo:70
    3 ay sonra : 80
    başlangıç yağ :%15
    3 ay sonra :20

10 kg aldım bu beni çok mutlu etti hedefim 83-85 aralığında olmak 5 kg kas 5 kag da yağ almışım kası artırmam yağı azaltmam lazım önemli olan tartıda 80 görünmek değil hacimlenip boyunda gıdı oluşturmadan göbek yapmadan kilo almak sanırım proteinlere ağırlık vermem lazım cardio 15 dakika yapıyorum ama ne yaü yakıp göbek eritiyor ne de yüksek kalori harcatıyor sadece yoruyor birazda güçsüz ince kol bacak olduğüu için fazla ağırlığa giremiyorum sizce ağırlıklarımı artırmalıyım kaslanıp yağları eritmek birazcık hacimlenmek pantlan altına içlik giymemek yazık kısa kollu kışında gömlek giyebilmek için kollarımı nasıl az da olsa kalınlaştırabilirim teşekkürler

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    yağdan vermek kastan almak istiyorsan bir süre cardio yapma ağırlık idmanlarına ağırlık ver. bacak büyütmek için squat yapmayı unutma, kol kalınlaşması bacak kalınlaşması istiyorsan sabırla ağırlık idmanlarına devam et, kimsenin kolu bacağı 2 günde kalınlaşmıyor tabi steroid kullanmıyorsa :)

3. Mennisiah

Mennisiah Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen bu şekil devam. Antreman sonu hafif kardiyo ve ağırlıkları arttırın. Yağ oranı düzene girecektir bir süre sonra.

Sayfayı Paylaş