3. aylık gelişmem ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Akın Sivriservi tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Akın Sivriservi

Akın Sivriservi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    3 ayda bu kadar oldum tabi geçmişimde vardı 1 aylık kadar 1.84 boyum kilom 91 fazlam var biliyorum ama kilo veremiyorum bir türlü yardım edermisiniz ?

2. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Vücudun kötü durmuyor kardeşim. bir de spora başlamadan öncesine ait bi fotograf atsaydın da karşılaştırsaydık gelişimini?

3. Akın Sivriservi

Akın Sivriservi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Telefonumu değiştirdim herşey gitti ama 91 kiloyum kilo vermem lazım göbeğim ve göğüsüm var bunları nasıl halledicem yardım edermisiniz bu konuda ?

4. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Anladım. Şöyle diyim: ben yaklaşık 1 senedir yapıyorum, hiç cardio yapmadıgım için benimde göğüs ve karın bölgesi yağlandı biraz. Aslında bu durum biraz da hocamın bana '' ye olum , ye ki büyüyesin '' tarzında gazlar vermesi yüzünden oldu. Sana tavsiyem her ağırlık antremanından sonra en az 20 dk hafif cardio yap , haftanın 1 gününü ise sadece cardioya ayır. Eğer kolay yağlanan bi vücuda sahipsen kızartma , şeker içeren ürünler , basit karbonhidrat , tuz , asitli içecekler ... gibi gıdalarıda hayatından tamamen çıkar. ( zaten bunlar iyi vücuda gitmenin olmazsa olmaz kurallarıdır) Cardionu hergun düzenli yap zaman geçtikçe yağların gittiğini göreceksin. Bol bol su iç birde akşam saatlerinde karbonhidrat ve yağ içeren gıdaları mümkün oldugunca az ye.
    Ama yinede içinde bulundugumuz şu günler tam bulking yani kilo alma + hacimlenme dönemi olduğundan pekte kafana takma. Yaza doğru diyete başladığında eğer sağlam çalışırsan aslında hedeflediğinden çok çok daha kilo kaybı yaşayabilirsin.Bu yüzden sende hacime odaklı çalışabilirsin. Zaten bizim gibi adamlara zayıflık yakışmıyor :D Misal bende kilomdan şikayet ederdim hep eskiden , şimdi 100 kg olmak için uğraşıyorum ama 2 aydır 91 kgde sabit kaldım alamıyorum :D

5. Akın Sivriservi

Akın Sivriservi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Hocam ilk basta sorumu oneme aldığınız için çok teşekkür ederim ban birryerde gordumm antreman surasinda su icmeyin kaslarinizin %70 i su olur diye ondan pek icmiyordum ama uyarinizi dikkate alicam bu arada hocam evet zayifflik yakisacagini sanmiyorum ama suanda bir tshirt gitince gigusm bariz ortada ucu sivri gozukuyor okulda bu yuzfen dalga bile gecilliyor vok raahatsixim bu ikisinden (göbek ile göğüs) insallah sıkı bir vicuda girmmek amavım yaza kadar

6. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Su ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsin. Bu konuda aşağılara doğru göz gezdirmen , yaşadığın ikilemi ortadan kaldıracak. TIKLA

Görüntü konusunda rahatsız oluyorsan dar sporcu atleti giyebilirsin altına. Bende öyleydim hatta tişört giymez gömlek giyerdim hep. Dalga geçen illaki olurdu, bazılarını döverdim çünkü acayip sinir bozucu bi durum bide böyle gelip dokunmalar falan kafayı gömerdim en uyuz olduğum şeydi :D Ama hiçbirini kafana takma. Sen ne yaparsan yap bazılarının gözünde farklı canlanır, dalga için bi yer ararlar hep eleştrirler yani sen 'six pack' yapsan, sana neden 'eight pack' yapmadın diye sorarlar bu tipler, o yüzden bu durum seni etkilemesin. Konsantrasyonunu bozma , yaza az kaldı. Forumuda biraz gez, yağ yakım bölümü var orada daha detaylı programlar bulabilirsin :)

7. Akın Sivriservi

Akın Sivriservi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    İlginiz için çok teşekkür ederim obatletlerden aldim hoccam varda sicakta cok terletir diye giyemedim adana çok sıcak suanda bile

8. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş