3 aydir fitness yapiyorum abilerim kardeslerim yardim edin lutfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dogukan1578 tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Gelisemiyorum kardeslerim abilerim yardim edin

1. cheat ayda 1 yapıyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. 40 kg verdigim için derimin kaslarım arasında bi esneklikten dolayı belkı bana oyle geliyor

oy sayısı 1
    100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dogukan1578

Dogukan1578 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeslerim merhabalar 17 yasindayin 1.84 boya 67.7 kgydim 3 aydir fittnes yapiyorum 69 kg ye eristim ama herhangi bir gelisim goremedim hatam nedir merak ediyorum beslenme programima tam uyuyorum beslenmem soyledir sabah 6 yumurta 1 sarili lor peyniri fıstık ezmeli (polmak gold) 2 tane tam tahıllı ekmek sut salatalik domates falan oglen 200 250 gr tavuk gogsu 100 gr bulgur pilavi pre workout kahve spor cikisi whey protein ardindan muz aksam 200 250 gr et sote bulgur ve whey protein(sutlen) not:10 ayda 40 kg vermistim fotolari atiyorum alta ve haftada 5 en kotu 4 gun spordayim edit: arkadaslar forumfa yeniyim sincapli olanlar 3.ayim sut kutulu olanlar ilk haftam beyler hani gelisimim sıfır ben 40 kg verdım ve daha fazlasını istiyorum azimliyimdir yorumlarda a 2015-12-11 22.53.07.jpg 2015-12-11 22.51.57.jpg 2015-12-11 22.50.38.jpg 2015-12-11 22.49.35.jpg 2015-12-11 22.49.10.jpg 2015-12-11 22.51.33.jpg 2015-12-11 22.48.44.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Aralık 2015 ---
    not yag oranım yuzde 14.5

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kilo vermişsin güzel gidiyorsun fakat kas yapmak öyle kilo vermek gibi kolay ve hızlı değil 3 ayda daha ne bekliyorsun kardeşim. sabır gösterip devam edeceksin meyvesini illaki alacaksın. ne ekersen onu biçersin yani vücutda aynı şekilde zaten beslenme iyi antrenmanada hakkını ver az ve öz çalış tamamdır

3. Chucky91

Chucky91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bence 3 ay için yeterli gelişmişsin ayrıca yağ yakımına devam edip kas kütlesi kazandığın için istediğin görüntüye ulaşamamış olabilirsin ancak inan iç kısmında büyük farklar oluşmuştur. 1-2 aya eminim kendinden çok memnun kalacaksın. Eğer hissedemediğin hareket olursa hocaya danışabilirsin hocam bu harekette hissedemiyorum izleyebilir misiniz diyebilirsin bunun faydasını çok gördüm tavsiye ederim.

4. Dogukan1578

Dogukan1578 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Saolun beyler yardimlariniz icinde yag oranim 14 olmasina ragmen deri fazlam var cekince geliyor yag gibi degil yani ici bos bu nasil duzelir

5. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum ici bos falam diye dusunme , suan da vucudun iyi farklilik gostermis .
    Deri sarkmasi normal vucudun baskalasim geciriyo ve suan da buna adapte olamamis . Zamanla bu yerine oturucaktir (7 8 aylik bi sureyle ) yani kafana takma devam et

Dogukan1578 bunu beğendi.
  6. Dogukan1578

Dogukan1578 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardesim valla ya gobegim falan cok yumusak derim cekince geliyor yani ben sunu merak ediyorum 10 ayda duzgun diri manken vucudu diye tabir ettigimiz vucuda ulsabilirmiyim yag oranjm yuzde 14 son 3 ay gibi definasyon yapicam bide her ay basi cheat yapiyorum diyetime baya sagdigimdir
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Aralık 2015 ---
    Bide son sorum olucak kardesim sincapli olanlar suanki halim tekrar hatirlatiyim ya benmi korum anlamadim degisim dedigin nedir ben hic birsey goremedim dostum ya :DD
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Aralık 2015 ---
    Bi arkadasim var yag orani benden yuksek o 73 kg ben 70 o benden daha estetik duruyor su deri sarkmasindan dolayi ya bunun cozumu 7 8 ay gibiyse iyi ya beklerim mutlu oldum baya

7. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Caylak bak simdi gelişim deyince direk kas patlamasi yapmamisim diye dusunmen , yag oranin cok iyi dusurmussun bu da şuan ki en iyi gelişme olmus (yani yaglari atarak dogru isi yapmissin ) simdi sira kas kutlesini arttırmada bunu da : Artik agirliklari attirarak calisman gerek hem bunu yaparak deri sarkmasi daha fa kısa surede halolucak . Antremanbsetlerinde soyle olsun :::: bi hareketi atiyorum ; 4 set (ki dört set oneririm ) 12 /10/8/6 seklinde yap . Kisacasi agirliklari arttirip tekraru dusur. Aman ha ağırlık yapicam diye zorlama kendini maazallah altta kalma :D :D

8. BiG Er

BiG Er Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    İlk başta kolay gelsin hocam . Gercekten kısa sürede verim almışsın bu tür gelişmelerde sarkıklar olması cok normal gecmesini veya tamamen yok etmek istiyorsan tek çaren ameliyat olup sarkıkları aldırman olur ama şimdi tavsiye edilecek bir şey değil bir sene felan bu hırs ve azimle devam et vücudu tam toparla sonra bu işler . Son olarak kas yapımında tavsiye edilen ise hareketleri hızlı hızlı yapman gerekir bunun sebebi ise yağ yakımın hızlanır. Öncelikle şöyle anlatayım ilk 20 dk koştun veya eliptik bisiklet sürdün yağ yakımın başladı onun ardından diğer antreman hareketlerini normal hızdan biraz hızlı yapman senin o kas yapısının arasındaki yağları eritmende kolaylık sağlar antreman bittikten sonra ise 15 dakika koşmanı tavsiye ederim. 2 hafta uygula faydasını görüceğine inanıyorum.
    Unutma : HIRS , AZİM , SABIR

9. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Adam yanlış bilgi verme , ne amilyati O kadar ciddi bir durum yok ortada farkındaysaniz .

10. BiG Er

BiG Er Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bilgi yanlışlığından değil en son olacağı o çok batarsa gözüne. Bir senede toplarsa deri çekilirse daha iyi senin için.

11. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam ama sen oyle bi diyosun ki sonun da ameliyat sart gibi . İnsanlar bu tarz seylerde tedirgin olabilir unutma bro

12. BiG Er

BiG Er Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Şart değil istersen , herşey gibi ;)

Bay.dalgic bunu beğendi.
  13. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Güzel dostum devam et ben 7 aydır yapıyorum daha istediğim kıvama gelemedim :D sen dur bakalım

Dogukan1578 ve berkay7743 bunu beğendi.
  14. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    bence acele ediyorsun sen azimli ol 3-4 sene sonra sonuç süper olur

15. Dogukan1578

Dogukan1578 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Valla hocam sananda 100 kg verem 50 yasinda adamiz surda 17 yasindayim ameliyatlik bi durum yok allasen
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Aralık 2015 ---
    Beyler yardimlariniz icin eyv 7 8 aya gorursunuz fotolari tekrar gorusuruz umarim dalgic bey veriyom repi :)

Bay.dalgic bunu beğendi.
  16. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Adam
    Adamsin dostun :) farklilik var sen onu zor gorursun cunku surekli aynaya bakıyorsun . Ayni sey bizim icinde gecerli bende gelişmedigimi saniyorum ama cevrem farkli sey soyluyor.

Ayriyetten arkadasinin 70 kg olmasi durumu .... ben de 72 kgyim ;) olay kiloda degil kas kutlesinde unutma ..... kas kutlen ne kadar fazlasaysa o kadar iyi durursun ;)

17. Dogukan1578

Dogukan1578 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    BEYLER 6.AYIMA GİRDİM KİLOM 73Ü BULDU YAG ORANIM YUKSELDİ SUAN YUZDE 16 SUAN DURUM NASIL GELİŞEBİLİYORMUYUM YORUMLARI BEKLİYORUM EYV YAZ YAKLASIYOR DEFİNASYON YAPMALIMIYIM SİZCE

Ekli Dosyalar:

• 3VS6.jpg
      3VS6.jpg
      Dosya Boyutu:
      120,8 KB
      Görüntüleme:
      363

Sayfayı Paylaş