3 ayda haftada 5 kez body, aminoasit + protein tozu ile

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Curve tarafından 12 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Curve

Curve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yaz bayağı kasmayı düşnüyorum, normalde kışın haftada 2 veya 3 kez giderdim, bazen 1 e bile düşerdi zaman ayıramıyordum. Şimdi hafta içleri gidersem, amino asit + protein tozu kullanırsam hocamın tavsiye ettiği gibi eylülün sonuna doğru vücudum ne kadar düzelmiş olur onu merak ediyorum. 50 kiloyum çok zayıfım. Tabiki body'e devam edeceğim kış geldiğinde. Sadece bu kadar sık yapamam. Diyetimede özen göstereceğim pilav, yumurta, süt ve benzeri yemeye çalışacağım yapabildiğim kadar. Boy 1.80 En son ölçtürdüğüm de vücudumda yüzde 2 yağ vardı ister inanın ister inanmayın.duh

Evet işte bütün bilgilerim bunlar; sizce ne kadar gelişme kaydederim?

Edit : Ayrıyetten 2 günde bir akşamları yatmadan bunu yapabilirim;

https://www.youtube.com/watch?v=k9LEjEV2n1Q&feature=player_embedded

2. martini

martini Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadasım meraba / ayırdıgın zaman cok kısa , biraz sabret / bende genclik yıllarımda cok zayıf birisiydim / kilo alabilmek icin denemedigim kalmadı sunu unutmaki zayıf insanların tek gercek ilacı v.gelistirmedir.. eger duzenli calısır duzenli beslenir duzenli dinlenirsen cok degil 1 yıl sonra aynada kendini tanıyamazsın. / iyi calısmalar

Sayfayı Paylaş