3 Ay Dirty Bulk Sonucu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve leone35 tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. leone35

leone35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba , spora başlayalı 3 ay oluyor bu 3 ayda dirty bulk yapmayi denedim tatmin edici ölçuler aldım ama bütün yağ belime gitti.16 cm kız bileği gibi bileğim var kollarım 38 olmasına rağmen hala ince görünüyor ama beldeki yağlar kontrolden çıkmaya başladı sizce 3 ay daha dirty bulka devam eterlimiyim? 3 aylık ölçülerim:

Kilo:72.7-78.9
    Kol:34-38
    Bel89-94
    Göğüs:94-103
    Omuz:114-123
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Nisan 2016 ---
    İnternette yağ oranımı %21 hesaplıyor ama göğs ve kollarım çok sert bütün yağ neredeyse belimde. Sizce beli 7 cm inceltsem kollarımdan kaç cm gider?

2. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Pek de dirty olmamış aslında

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum spora başladığın an neden dirty bulkla başladın? Dirty bulk adı altında kolaya kaçmak istemişsin gibi

4. leone35

leone35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam açıkçası bir ara 68 kiloya kadar düşmüştüm aynaya baktığımda zayıf görüntü çok canımı sıkıyordu bir an önce şişeyim diye dirty bulka başladım ama göbek olmamasına rağmen beldeki simitler kontrolden çıktı. Sizce kollari 41 yapana kadar dirty bulka devam etmelimiyim?

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kardesim dirty bulk dediginde her ogun seker mc donalds falansa yarardan cok zarar oluyor,ben en cok gelisimi lean bulkta aldim,cunku yine hayvan gibi yemene ragmen yedigini kontrol edebiliyosun,dirty bulkta diyosun ki zaten dirty bulktayim ye gitsin ne farketcek,boyle diyincede kastan cok yag da gelisim sagliyosun :)

6. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Doğal bir sporcunun günlük yaktığı enerji miktarı ve aylık koyduğu kas miktarı sınırlıdır.
    Sen ne kadar fazla yersen ye, belirli bir seviyeden sonrası sadece yağ olarak geri döner.
    Örneğin günde 3000 kalori ile Clean Bulk yapan biri, günde 5000 kalori ile Dirty Bulk yapan biriyle aynı kası inşa eder.
    5000 kalori alan yağ tulumu olur (bunu kas sanan binlercesi var) definasyona girer kaslarının yarısını da definasyonda kaybeder ve sonuç sıfır.
    O yüzden dirty bulk oyunlarına gelmeyin.

Sayfayı Paylaş