3.ay bulk bitti gelişim sonuçları?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kujokujo1 tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kujokujo1

kujokujo1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhabalar yaklaşık 3aydır bulk dönemindeyim arkadaşlar 4.aya başlayacağım sizlerle bulka başlangıç ölçülerimi ve 3.ay sonundaki ölçülerimi paylaşmak istedim değerlendirme yorum yaparsanız sevinirim.
    -BAŞLANGIÇ-
    -Omuz:110cm
    -Gögüs:92cm
    -Bel:78cm
    -Sağ kol:31.5cm
    -Sol kol:32cm
    -Kilo:67.5
    -Yağ oranı:8.5
    -3.AY-
    -Omuz:121cm
    -Gögüs:101cm
    -Bel:82cm
    -Sağ kol:36cm
    -Sol kol:36cm
    -Kilo:73.5
    -Yağ oranı:11.5
    -BOY:1.75
    Ölçüler bu şekildedir herhangi bir suplement takviyesi kullanmıyorum.o sebebten gelişimim yavaşlıyor büyük bir ihtimalle 4.ayımda gelişmem iyice yavaşlayacaktır.düzenli bir antreman programım ve kaliteli yoğun bir beslenmem mevcut şuan uyguladıgım programın bitmesine 1ay var daha sonra 3aylık hardcore bir antreman programı daha hazırlamayı düşünüyorum bulk için yani onuda uygularsam yaklaşık 6-7aylık bir bulk sezonum olmuş olucak hedefim olabildiğince yağ oranını az tutarak 77-78 kiloya ulaşmak fakat benim istedigim vücut tipi definasyonlu kuru bir vücut hatları iyice belli olan yağ oranı bel ne kadar dikkat etsem artıyor ince ince bu beni biraz korkuttu yazın define için elimden geleni yapıcam ama bir tereddüt oluşturdu sizce nasıl ilerlemeliyim yani 4aylık süre kadar daha bulka devam etsemmi 1-2 ay yapıp defineye geçiş yapsammı vücut ölçülerdende anlaşılacağı gibi aşırı iri değil bu şekildede girersem illaki incelme olucaktır definasyon döneminde çok küçükte kalmak istemem sizlerinde tafsiyesiyle bir yol çizmek istiyorum cevaplamanız yardımcı olucaktır bana bulku ilk defa uyguluyorum spor yaptıgım eski zamanlarda genelde yağsız kuru bir şekilde irileşmeye çalışıyordum beslenmeme oldukça dikkat ederek ama kütleyi daha hızlı arttırıp yağları vermem mantıklı geldi bu sefer böyle devam ediyorum.umarım daha iyi sonuç alırım

Sayfayı Paylaş