3 Ay İçinde Yapılabilicekler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JacKess tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. JacKess

JacKess Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben seneye lise 4 e geçicem şuan lise 3 e gidiyorumy yaşıtlarım genelde benden iriler benim boyum 1.75-1.76 civarı yaşıtlarım arasında biraz güçlü görünmek istiyorum yani göğüs kaslarım felan çıksın istiyorum bu 3 aylık tatilde ne yapıp edip güçlü görünmem lazım ben yüzücüyüm vücudumun kas yapmaya el verilşli olduğunu düşünüyıorum 65 kiloyum bıraz zayıfım yazın yüzmeyi bırakıcam 3 ay içinde acayip kas yapmam mumkunmu ben şuan kendımı sıktığımda göğüs kaslarım felan çıkıyorum 3 ay içinbde hiç sıkmadan yanı normal gezerken şuanda sıktıpım gibi görünebilirmi? birde biz kolsuz tişört gidyiuoruz kolumdakı kaslar belli olup damarlar gözüksün istiyorum yanı kollarımın kası belli olsun istiyorum 65 kiloyum zayıfım öğrenciyiz body e giderim ama ilaçlar çok pahalı şöyle ucuz iyi bir ilaç varmıdır arkadaşlar çok soruğum için özür dilerım admınler lütfen konuyu kitlemeyin konu benım için çok ama çok önemli herkese çok çok teşekkürler şimdiden

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    konuyu kitlemeyin demişsiniz. fakat daha spora başlamadan tavsiyeler istiyorsunuz. ilaçlar vs . bence forumu biraz oku ve bilinçlen. soracağın sorular daha kaliteli olur.

3. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Ilaç kafasi ile body e başlarsan işin zor. Öyle birşey olsa ve doğal olsa, herkes terminatör kesilirdi. Emek ve sabir gerektiren birşey.. Ama sana hak veriyorum bende bb yapmadan önce bu tür ön yargılarım vardı. Sana tavsıyem doğal bir şekilde bir yerden başlamali. Inan 3 ay diye düşüniyorsun içine şöyle bir girdikten sonra sana bağimlilik yapiyor, azicik hirsin varsa seni alip götürüyor. Kg'in zayif.. Bu bi avantaj bence, temiz yağsiz bir şekilde adaleli olarak KG almani tavsiye ederim.. Bunun yoluda uzun ve yorucu bir dönemden geçiyor.. Gözünü korkutmak istemem ama biryerden başla.. 3 ila 5 ay arasinda '' takviye '' alabilirsin.. Protein tozu, amino asit, creatin gibi. Her birinin ayri ayri, özellikleri var. Ama hiç biri açip içine kas doldurmuyor inan. Sadece takviye.. BB yapmaya karar verdiğin için tebrik ediyorum, unutma her erkeğin başlayipta bitirebildiği kadar kolay bir iş değil.

FleXoR ve JacKess bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş