3 ay önce başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve enes manisalı tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. enes manisalı

enes manisalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba arkadaşlar body e başlayalı 3 ay oldu ve bende gözle görülebilir bir gelişme yok 5 kilo aldım ancak karın kısmında yağlanma olmaya başladı boşa amelelik yapıyormuşum gibi hissetmeye başladım proğram ilk başladığımdan beri değişmedi sadece bi kaç ekleme yapıldı sizce devam etmelimiyim ve antrenman günleri ne şekilde olmalı nasıl bir beslenme ve program izlemem gerekir boy:176 kilo: 69 bilgilendirirseniz sevinirim ilk kez yazıyorum bu arada inş doğru yere yazmışımdır :)

2. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    3 ayda vücut mu güldürme beni. ilk 3 ayda arnold mu olmayı bekliyosun.Doğru beslenmessen istersen en iyi programı yap yine işe yaramaz. un şekeri tuzu kestin mi ? söyle bakalım.

kasmıodane? bunu beğendi.
  3. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    3 AYDA İLK BAŞLADĞINDAN BERİ AYNI PROGRAMI YAPMAK ÇOK SAÇMA VE PROTEİN ODAKLI DEĞİL KARBONHİDRAT ODAKLI BESLENDİĞİN İÇİN GÖBEKTE YAĞ BİRİKMİŞ DAHA SIKI ÇALIŞMA VE DAHA İYİ BESLENME AYRICA ÖYLE 3 AYDA JEFF SEİD OLMAYA ÇALIŞMAK :) KALDIRDĞIN DUMBELL LAR KAFA YAPMIŞ OLMALI

4. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Dalga geçmeye alaya almaya gerek yok.
    Spor salonuna giderken kaçımız bilinçli idi.
    Dostum beslenmen kötü. Ayrıca antreman programını hemen değiştirmeli mümkünse partner eşliğinde çalışmalısın. Sabırlı olmaz isen yapamazsın bunu unutma.

Sayfayı Paylaş