3.ayım bitti ve

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ebbx41 tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ebbx41

ebbx41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    3 ayda gelişimi fark ettim oncelikle 1.90 75kiloydum simdi ise 1.92 85 kiloyum spor gecmisim var 17 yasındayım 7yasından 15yasıma kadar yuzme yaptım.Omuzlar gogusler yerin irileşme var fakat yağlandım gobek cıktı usten iki karın karı belli ama yağlı.İriyim ama sekillenmek istiyorum daha fit gozukmek istiyorum 3 ayda istediğim vucuda ulastım ama yaglandım bodye devam edicem fakat bu sorunu nasıl ne yaparak duzeltebilirim yaglanma ciddi oranda morelimi bozdu.

beslenmem:
    sabah 5de havuc-portakal-elma suyunu karıstırıp sıkıyorum ıcıyorum
    7de ballı süt 7.30da kahvaltı fındık ceviz tost tost yerıne omlet de oluyor bazen cay ve 2 haslanmıs yumurta beyazı

öğlen: okulda ekmek arası banvit et yiyorum ve dondurma veya cikolata bazen ekstradan

aksam: idman oncesi pilav makarna veya bezelye yiyorum tam doymamak sartı ile idmandan eve geldiğimde 2yumurta kırıp yıyorum veya yemiyorum süt içiyorum

beslenmem genelde boyle arada aksadıgı oluyo yorumlarınıza ihtiyacım var cok tesekkurler

2. onemen

onemen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    polis
    eeee kardeşim cevabını kendi agzınla vermişsin neden yaglandığının böyle beslenme olursa yaglanman çok normal

3. ebbx41

ebbx41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Body yapmadan oncede gayet yeterince besleniyodum hemen hemen beslenme seklim ayniydi ama su 3 aydır yağlandim beslenme ise sorun neyi azaltmaliyim ?

4. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    ara öğünün nerde ?

birde karbonhıdrat yeme proteın görsün vücudun

5. ebbx41

ebbx41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ara geneli böyle lise3 e gidiyorum elimden gelen en iyi beslenme sekli bu okula bazen meyve veya kurumuş üzüm badem fındık götürüyorum o yani ara ogun sayılabilir.Protein alımım yeterli mı ? Proteini fazla alsam yağ yapar mı ki ? Genelde 3 beyazdan uzak duruyorum karbonhidrattanda.

6. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    karbonhıdrat yok derken beyaz ekmek pılav makarna ne ooluor bunlar :D şuanda günlük 170-180 gr civarı protein tüketmen gerek eger böle gıdersen cok daha yaglanma sonucu hiçbirzaman hacim kazanamayabilirsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:50 ----------

bazen mi götürüyorsun :D kardeşim acil olrak forumdan beslenme kategorisine göz at

7. ebbx41

ebbx41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya o kadar olur :D Suan irilestim ve gayet memnunum sadece yaglanma morelimi bozdu."şuanda günlük 170-180 gr civarı protein tüketmen gerek eger böle gıdersen cok daha yaglanma sonucu hiçbirzaman hacim kazanamayabilirsin" bu kadar proteini doğal nasıl alabilir ? Protein tozu kullanmak istemiyorum bu yasta ve gidişatımda ne yanlış neyi duzeltmliyim ?

8. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    sabah süt lor peyniri yumurta beyazı öğlen ve akşam tavuk göğüsü bir bölümünü karşılayacaktır benden bu kaaadar :)

9. ebbx41

ebbx41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Eyvallah cok sagol :)Protein ve beslenme bilgisi olan yardımcı olabilirse daha net bise olusturcam kafamda

Sayfayı Paylaş