3.5 ayda biceps (fotoğraflı)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bekir27 tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar bugun vg ye naşlayalı 3ay 19 gün olmuş ilk basladıgımda kol 28 bel 104 cm boyum 183cm kılom 86,5 idi şuan kol 37 bel 84 klomsa 80 sızce bu gelişim nasıl birde yaza kadar kolu 41 yapma gibi bir hedefim var acaba bu mumkunmu ? Bu hedefe ulaşmam için bana neler önerirsiniz. Şuan sadece kol oncesi sonrasını ekliyorum . Aynı acıda sadece lahmacun çekerken varmiş foto. :) oncesi ve sonrasında bicepsi sıkmadım.

Ekli Dosyalar:

witch95 bunu beğendi.
  2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kafan güzel mi 3 ayda 28 den 37 kol olur mu hiç birde kilo vermişin

forzalazio ve Bekci bunu beğendi.
  3. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşım fotoğraf orda öncesi sonrası olarak . Amacım yalan söylemek değil yaza kadar hedefime ulaşa bilir miyim ulaşa bilirsem neler önerirsiniz. Bu arada alkol kullanmıyorum :)

4. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Solda ki foto 86.5 kg, sagda ki ise 80 kg ?? 20 cm bel incelterek 9 cm koldan olcu almissiniz. Sagda ki arkadasin boyunu bilmiyorum ama 100+ kilo ve %20+ civari yag orani var gibi.

Bekci ve fuigo bunu beğendi.
  5. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    yani iki fotofraftaki kişi ayni kişi değilmi diyorsunuz. :) sağ daki kişi oturuyo soldaki ayakta bu size göz yanılması yapabilir eski fotoğraf tam olarak vg başladıgım zamana ait değil ortalama 4 ay öncesine ait ve ozamanki kilom 83 civari bel olcusunu acikca hatırlamıyorum. Aynı acıda fotoğraf bulabilmek için onu koydum ustede belirtim zaten (acı olayını) burda belirtmek istedigim koldaki gelişim . Sagdaki kişinin giremedigi eski kot pantolonlara soldaki daka kilolu dediginiz fotoğrafta giriyor . Yalan soylesigimi kanıtlamaya çalışıyorsunuz biliyorum . Cunku pek inandırıcı gelmiyor belkide. Fakat şuan calışmıyorum sürekli evdeyim (gecirdigim kaza nedeniyle ayaklarımda sorun var) kendi evimde kenti tam teşkilatlı spor odamvar. Günde iki kez bir saate cıvarı bcalışıyorum. Yeme herşeyi not alarak gıramı gıramına yıyorum proteyin yağ karbonhidrat uclusunu dinlenme sürekli evdeyim dinleniyorum uyku günde minimum 10 saat bu sure içinde hayatıma hazır yiyecek kola hamur işi (ekmek dahil) ve seker tamamen çıktı. Son olrak sunu söylemek istiyorum bu forumda yeni olabilirim fakat uye olduğu forumlarda beni durustlugumle tanırlar . Demekki gelişimim çok iyiki beni yalancılıkla itham ediyorsunuz

6. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlis anlamayin yalancilikla itham etmek tabi ki istemiyoruz. Ama belli bir sure bu sporla ugrasan kisiler bu kisa surede bu kadar tezat olcu olayini garipseyebilirler. Daha belirgin fotograflar koyarsaniz daha net yorumlar alabilirsiniz. Basarilar.

7. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Güzel gelişme tebrik ederim fakat fotoğrafları biraz daha özenli çekseydin daha iyi olurdu

8. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    teşekurler sonraki fotoğraflarda daha dikkatli olurum .

9. Serdarmcmv

Serdarmcmv Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Abicim sen 3 ayda kolunu 10 cm buyutmussun 37 cm diyosun ne yazı 15 gün sonra senin kolun 41 olur.
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Şubat 2015 ---
    Belide 3 ayda 20 cm birden dusurmen gerçekten efsane, bence başlık sabitlenip ,bizim gibi yeni başlayan insanlara örnek olması açısından en başlarda kalmalı

forzalazio ve Bekci bunu beğendi.
  10. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    kimseyi inandirmak zorunda degilim ;) ben gelisimin farkindayim cevremdekiler hayretle bakiyor hem gelisimime hem azmime , daha onceki msjdada belirtim yeme dinlenme ve antreman a cok dikkat ediyorum 3 ay 21 gundur hayatim spor etrafinda donuyor varsa yoksa spor baska birsey yok . iki aydir proteyin tozu kullaniyorum. son bir aydir da careatine kullaniyorum. simdi dikkatimmi cekti spora basladigim gun bu forma uye olmusum . :)

11. Cansezgin

Cansezgin Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ne yazsam bilemedim iki farklı kişi sağdaki +100 kilo bide bel incelmiş demişsin tam aksine yağ oranı belirgin şekilde artmış yüzden belli zaten kısaca ''saçma sapan '' before after fotoğrafı olmuş.

12. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    daha onceki yorumlarima bakarsan goreceksin oncesi fotografi basladigim zamana ayit degil o fotografda kol acisi ayni oldugu icin kondu .
    gelisimin hizli olmasi acaba sundan kaynakli olabirimi. ben 12 senelik insaatciyim kendimi guclu hisediyordum ve insaata tutugumu kaldiriyordum (pirket , tahta, demir vb) fakat goruntu olarak kaslarda hic belirginlik yoktu 1,5 sene once gecirdigim kazadan dolayi ayak bileklerim kirildi (kaza oncesi 70kg idim) ve hicbir is yapmadigimdan hizla kilo aldim bu spora baslamamda zaten artik kendi vucudumu beyanmiyor hertaraaftan yaglar tasiyordu. 3ay21 gun olmus bugun ve cok mutluyum aynaya her baktigimda hosuma gediyor aynadaki goruntu. suan bek ve kalca bolgemde yaglanma hala var onlarda gittimi cok daha iyi olacak.

Son düzenleme: 26 Şubat 2015
    Koeksal bunu beğendi.
  13. Serdarmcmv

Serdarmcmv Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    K.bakmayın ama resmen yağlanmışsınız , ekmegi kestim diyosunuz , şekeri kestim diyosunuz, karbonhidratı kestim diyosunuz, ama fotografta görünen kişi resmen günde 6-7 ögün önüne ne konulmussa gömmüş gibi görünüyor,
    size yalan söylüyorsunuz demek istemiyorum , ama fotograftada gördüğüm o kusura bakmayın ,gördüğüme yorum yapıyorum , ayrıca yaklaşık sizinle beraber 3 ayı aşkın süre içersinde bende spor yapıyorum , sizin gibi evde değil,salonda eğitmen ve özel diyetisyen eşliğinde yaptıgım ve
    her yediğime dikkat etttiğim halde , sizin dediğiniz seyleri ( tuz , şeker , hamur işi vb ) neredeyse hayatımdan cıkardıgım halde ,değil 3 ayda beli 20 cm düşürmek 5 cm ya düşmüş ya düşmemiştir , kollarımdada gözle görülür bir gelişme var ama 30 cmden 34-35 e falan cıkmıstır
    ayrıca suplement desteği aldıgım halde.
    Bu fotograflara bakılınca kesinlikle söyledikleriniz ve anlattıklarınız bu fotograflarda yansımıyor k.bakmayın saygılarımla.

byrol02 bunu beğendi.
  14. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    canin sagolsun nediyeyim amacim insanlari kandirmak degil ki bunu niye yapayim. bir hafta olmadi cla ve lcartin kullanmaya basladim . daha once yani ilk basladigim zamana ayit onden cekilmis sort lu fotograf var kullandigim desteklerle karin yag oranini dusurdugum zaman tekrar fotograf ekliyecem . hatta busefer surati saklamasammi diyorum ayni kisi degil diyenler var :)

15. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Boşver kolu felan şu beli 3 ay 19 günde 20 cm incelttiğin programı yaz , forumun yarısı sana minnettar kalsın:):)

forzalazio ve Savino89 bunu beğendi.
  16. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    siz dalga gecerek dalga gecmek icin soylemisiniz fakat ben yinede yazayim. kazadan dolayi evdeyim ve zaman problemim yok . gunluk kalkar kalkmaz birbardak yarim yagli sut ve bir yemek kasigi hindistan cevizi yagi iciyorum. pesinden 45 dakika tempolu yuruyus, her 2 gunde bir yuruyus sonrasi P90X yaptim sabah kahvaltisini saat 12 civari yapiyordum kahvaltida 5 yumurta 1 nin sarisi yok ve 3 adet hindi janbon ve yesilcay . ogleden sonra 15 ten sonra bir fincan yesil cay bir saat kadar agirlik calismasi calisma sonrasi bir olcek proteyin tozu (su ile) . aksam yemegi et (yagziz ) tavuk gogsu hindi gogsu veya balik (ton) haslanmis sebze fasulye brokoli vb salata yesilyag ve sirkeli, iki adet kuru erik. yatmadan once bir fincan yesil cay 45 dakika 1 saat kadar agirlik calismasi . sonrasinda 30 dakika yuruyus bandi ve bisiklet . yatmadan burda(fransada) bi cesit peynir var beyaz peynir diyorlar sekil ve tad olarak birebir yogutla ayni 100gr minda 46 kalori 0,3 yag 3,5 karbonhidrat 8gr proteyin var ortalama 300gr da ondan yeyip yatiyorum. birde gunluk 3,5 ile 4 litre arasi su
    arkadaslar şuan tutugum notları tekrar kontrol etim . Ozur dileyerek bel 104 deyilmiş 104 olan kalcaymış ilk başladıgımda bel 97 cm miş.

Son düzenleme: 26 Şubat 2015
  17. Caglayan1994

Caglayan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Şuan yani o sağdaki resimdeki şahıs 80 kilo mu? :eek:

18. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    fotoğraf şuan çekildi .ayağını karnına çekip oturdugundan göz yanılıyor.

19. Caglayan1994

Caglayan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Gece gece fotoğraf çekip kanıtlamanıza gerek yok hocam, sağ taraftaki fotoğrafta gerçekten daha kilolu gözüküyor şaşırdım. :) Kas ve bel incelme konusunda sessiz kalıyorum, yeni olduğum için karışmak haddime düşmez. Başarılar :)

20. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    farklı fotolar atarmısın normalde direk konuyu geçerim ama inandırıcı konuşuyorsun

bekir27 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş