26 yıldır thai-box

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve teoman tarafından 27 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    biri bana teomanın resimlerini yollayabilirmi bende gözükmüyorda..çpk merak ettim

2. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Yüce önder Atatürk;"Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim." sözü aklıma geldi. BENDE!!!
    26 yıldır spor yapan birinin bu kadar düşük seviyede değilde, daha mütevazi ve daha olgun yazılarla insanlara yaklaşmasını beklerdim. Bence 26 yıl vücut ölçüsünden başka bir şey katmamış. yazık olmuş geçen senelere!!!

3. candasmm

candasmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mmmmmm bencede o kaadar yıl yapcak abi üstüne bu tip resim koycak ben göremedim ama herkesin ağzı açık kalmış bence fzl konuşmaz sadce dinler :D çünkü iş konuşmakla olmicanı o kadar yılda herkesten ii bilir:D:D bence ben kimi tanıosam uzun yıllardır yapan o tip abilerimiz fazla kasmazlar anlatmak için çünkü her şey oratadır :D:D hepsini okudum yazıların resmen sıkmış:D:D yoksa abi kanıtlardır bi video atsın bide antreman vidosu atsın tai box la ilgili :D:D =))

4. gurkooo

gurkooo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iyi kandırmışsın :)

5. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    hangi şehirdesin ? resim göremedim. Hocanız kimdi.? bende 13 sene profesyonel olarak yaptım ama profesyonele çıkmakla hata yaptım ya neyse. kaç senesinde dünya şampionluğu aldın ? kaç kiloda aldın?

yanlış anlama bunları belki seni birebir tanıyorumdur diye 2 kere +90 da bende şampionluk almıştım bangkok da. hocam orhan özaktı idi.

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş