1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

26 kilo verdim. - Soğuk zaman - 0 Supplement - 2 aylık body

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve jimraynor tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    sagol jim. peki fiyatı ne kadar? ve ne kadar zaman alıyor? yarın yaptırmak ıstıyorm.

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Ben spor salonunda 2 defa ölçtürdüm. Bir salondakinde elinle bişey tutarak çıplak ayak bir tartıtya çıkıyorsun. Hangi kolunda ne kadar kas var vücudunda yağ oranı nedir gösteriyor. Diğer ölçtürdüğümde ise sadece bir tartı vardı onda da vücudunda ne kadar su yağ ve kemik var onu söylüyor. Başlarda yağ oranına çok kafayı takıyordum fakat pek takılma derim.

mjacksonwithus bunu beğendi.
  3. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    48 günde 30 kilo vay canına :D Ben ayda 6-7 kilo verebilirmiyim diye düşünüyorum.

4. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Son bir soru daha sorcam jim. Forumdaki iyi numunelerdensin kilo verme acısından. Acı biberden bahsetmıssın. Bu biberin turu ne ? kuru pul yas adı?
    Birde nasıl bır etkısı oluyor? nezamanlar yedın? Biraz bahsedermısın lutfen.

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Zayıflama dönemimde yedim. Zayıflama dönemimde karbonhidrat ve yağı zaten çok az tükettim. Yediğim proteinli besinlere de bolca kırmızı kuru pul biber ektim. Zaten pul biber turşuculardaki acı minik kırmızı sivri biberden üretiliyor. Ben onu yiyemediğim için pul biberi tercih ettim.

Tavuğun göğsüyle çok güzel gittiği için günde 2 öğün tavuk göğsü yiyodum zaten. Etkisini bilemem sonuçta zayıflama diyeti uyguladığım için zaten erimeye başladım. Etkisi elbet olmuştur.

Ayrıca maydanoz da yağ yakımına yardımcı oluyor diyorlar. Pul biber, yeşil çay, bol su, düşük karbonhidrat, düşük yağ, cardio antremanı. Benim zayıflama sırrım buydu. Fakat değerlerime baktığımda kasta kaybetmiştim.

mjacksonwithus bunu beğendi.
  6. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Toplamda 37 kilo falan vermişsin. Gayet azimlisin, tebrikler.. :)

7. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle tebrikler, şimdiki hedefin bence yüksek kilolar ile hacim yapmak olmalı.. bol temiz karbonhidrat (pilav, yulaf vs..) ve yüksek protein (kg X 2) almalısın..

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Teşekkürler dexter önerilerin benim için altın niteliğinde. Şu anda çalışma günlerinde kilox3,5 karbonhidrat kilomx2 protein antreman günlerinde ise tam tersini yaparak besleniyorum. Asıl benim için doğru olan 1-2 sene hacim yapıp definasyona gitmek ama hala bel bölgemde yağ olduğu için mayısa kadar hacim amacıyla ilerleyip mayıs 1 gibi definasyona başlamak. Haziran sonuna kadar 5kg yağ verebilirim umarım.

Sayfayı Paylaş