24 Yaşında BAŞLANGIÇ

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emrebags tarafından 24 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emrebags

Emrebags Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Güvenlik Görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Selamun Aleyküm.

Hayatımdan hiçbir zaman sporu çıkarmadım fakat düzen yoktu, son 2 yılda da kendimi çok yıprattım.
    Sigarayla beraber Madde Kullandım Askere gidip geldim çok Şükür ki zararlı olan maddeyi hayatımdan çıkardım.
    Arkadaşlar Hedef Planlayıp kendime zaman tanıyacağım. O doğrultuda yavaş yavaş sağlıklı ilerleyeceğim.
    24 Yaşındayım 178 Boy 78 Kiloyum.
    Şuan çalışmadığım için para yok fakat bu hafta içerisinde nasip olursa işe başlayacağım şuan iş arıyorum.
    Çok yakın zaman da Fotoğraf Paylaşımı yapacağım önerilerinizi bilgilerinize çok ihtiyacım var. Okuyan herkese Selam ve Sevgi ile. Bu arada Tolga Murat Balıkçının verdiği programlar ile çalışacağım . Sağlıklı Kalın.

İnstagram: emrebags

2. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenme ve supplement desteği ile kendini güzel toparlarsın

Emrebags bunu beğendi.
  3. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    kendine güven asla alkol sigara uyuşturucu karı kız kumar işlerine bulaşma kendine değer ver iyi beslen iyi dinlen sıkı bir program yap istikrarlı ol paranı har vurup harman savurma işini sev dikaktli titiz çalış çok çalışkan ol girişken ol 3 günlük dünya da zevkin türevini alacağım diye yanlış yollara sapma kısa yoldan şişmek için asla ilaç benzeri maddeleri kullanma sağlığına çok dikkat et gece hayatından geç uyumadan uzak dur her daim pozitif ol güler yüzlü ol enerji dolu ol azimle her hedefe ulaşırsın hiç merak etme yakısıklı boylu poslu temız yuzlu bır kardesımızsın kendine yazık etme değer ver haydi kal sağlıcakla ve imanla

Emrebags bunu beğendi.
  4. Emrebags

Emrebags Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Güvenlik Görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    İnşallah En Kısa Zamanda
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ekim 2019 ---
    Güzel Yorumun Ve önerilerin için Çok sağol Cümlemiz nefesini verirken şüphesiz gönül rahatlığıyla gitmeyi nasip eylesin Mevlam. Eyvallah

5. Emrebags

Emrebags Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Güvenlik Görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Selamun aleyküm uzun zaman Oldu, konuyu okuyup yorum yapan Abilerime kardeşlerime Teşekkür ederim.

İş bulamadım, normalde güvenlik görevlisiyim kimliği yenilemediğim için Mart ayına kadar Kargo işi Yapacağım. Kağıthane Cendere de aktarmaya Başlıyorum Gece 2 Sabah 8 Çalışacağım, Gelen kargoları banda yükleme işi.

Sormak istediğim, İş ağır Hareketli tempolu bir iş, Şimdi SALONA başladıktan sonra Antrenmanları İşten çıktıktan sonra mı yapmalıyım Yoksa eve gelip Uyuyup Uyandıktan sonra mı yapmalıyım, beslenmeyi az çok Yapabilirim iki taraftada çok kalori harcayacağım için sağlam yükleyeceğim. Önerileri bekliyorum Marta kadar Kendimi Çok değiştirmeyi planlıyorum vücut fotoğraflarımı akşama yükleyeceğim. Sağlıcakla kalın

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Uyuyup sabah güzelce beslenip 2 saat sonrasında spora gitmeni öneririm, en iyi enerjin o sürede olur, yediğin yemeği de güzel sindirirsin , iş çıkışı çok zor olur üstelik gece uyumadan 2 kat zor olur

Sayfayı Paylaş