2012 en iyi supplement ödülleri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seytantuyu tarafından 3 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Valla geçen bir başlıkta yazmıştım. Kötü günlerim için Myofusion var.Ama çok nadir kullanırım. Fuarda denk gelmişti çok hesaplı 3 kutu Optimum almıştım, uzun süre yeteceğe benzer.İso gayet güzel ürün. Sürü psikolojisinden sıyrılıp gönül rahatlığıyla kullanılabilir bence :)

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Hey yavrum hey optimuma bak gene toplamış bütün ödülleri almış gene ben bu markayı boşa bu kadar övmüyorum çünkü bende kullandım o kadar optimumdan iyisini görmedim kesinlikle tat karışım etki herşeyiyle mükemmelthums:Bu arada muscle pharm da mükemmel

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Sevgili brhmcr,

Optimum Whey ile ilgili yorumlarına aynen katılıyorum.

Sonuçta kazananlar vote sistemi ile belirleniyor ve kullanıcısı çok olan ürün avantaj kazanıyor.

Beni en çok şaşırtan gainer oldu. Seriouss Mass iyi bir ürün ama kesinlikle en iyisi değil. Muhtemelen bu ürünün de çok fazla kullanıcısı olduğu için kazandı.

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili Seytantuyu,

Gerek optimen gerek Serious mass kesinlikle en iyi ürünler değil, yazmış oldugunuz gibi.

Ancak Optimum firmasının marketing stratejisi belirleyen top managementını kutlamak lazım. Kısa dönem tek ürün üzerinde oynadılar (Whey-casein) diğer firmalar gibi ürün kategorizasyonuna gitmediler. Satışlar patlaması hammade alımını arttırınca maliyet düşüsünü fiyatlara çok iyi yansıttılar ve bir numara oldular. Tüketici beyninde en iyi imajı uyandırdılar.Böyle olunca tüketici diğer kategorizasyona uğramamış çok kompleks olmayan ürünler yöneldiler. Zaten sonuçlarda bunu gösteriyor. Ben halen diyorum, en iyi ürün değiller ama o imajı beynimize çok iyi kazıdılar büyük bir kitleye hitap ederek. Helal olsun demekten başka birşey yok.Ancak bilinçli tüketicilerin diğer ürünleri (markaları) gözönğnde bulundurmadan optimum alışverişi yapması sürü psikolojisinden ibarettir.

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Amerikada da Türkiye de de optimum çılgınlığı var. Adamlar yok gibi satıyor. Niye paketleme ya da içerik değişikliğine gitsinlerki. İzolat , isochill , hydrolu wheyler var aynı fiyata ama işte kapitalizm :)

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle katılıyorum bu optimum konusunda ama yapacak bir şey bi kere adı çıkmış markanın :) Kimse yeni ürünler denemek istemiyor. Halbuki cidden çok güzel ürünler var piyasada whey konusunda glutamine konusunda :)

7. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    weider olmamasına şaşırdım doğrusu

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    çoğu yabancı sıtede weider urunlerı dusuk puanlı ve cok ovulen urunler degıl mr olimpiyayı baslatan bır fırmanın bu kadar dusmesı ılgınc ve pıyasanın tartısılmaz en pahalı markası :)

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Gereksiz bir marka. Çok pahalı.
    Niye listeye girsin ki

10. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Proteini de anladım geçtim orayı da Serious Mass nedir allah aşkına ? Ben True-Mass'i görmeyi bekliyordum.True-Mass,Real Mass,Mass-Tech gibi ürünler varken Serious Mass nedir ?

11. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    xtend süper bir ürün set aralarında içiyorum antremandan sonra ağrı halsizlik vb şeyler olmuyor ağır tempolu antreman yaptığım halde şiddetle tavsiye ederim tel kötü yanı tadı çok kötü ve içtikten hemen sonra birşey yemeyin ishal yapar

12. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Evet gerçekten optimum iyi bir marka ama yıllardır en iyi protein tozu ödülünü kazanmayı hak etmiyor. Bilimsel olarak araştırılıp verilmeli bence bu ödüller. Yani herkes doğana biniyor diye doğan bmw den daha mı kaliteli oluyor ? animal pak optimeni içerik olarak ezip geçer emilim olarak mı daha iyi optimen öyle bir iddasıda yok gerçekten pek gerçeği yansıttığını düşünmüyorum bu ödüllerin. Optimuma kötü firma demiyorum gerçekten çok başarılı eyvallah ama bu kadar da abartı bence.

Sayfayı Paylaş