2 sene sonra..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kaanaeae tarafından 7 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kaanaeae

Kaanaeae Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar herkese merhaba ben burdaki yararlı bilgiler sayesinde ve uzun araştırmalarımla 2 sene önce 15 kilo vermiştim ve 73 kiloya düşmüştüm geçen 2 yılın ardından boyum 8cm uzadı şuan 189um (yaşım 17) ve dikkatsiz beslendiğim için 86 kiloya çıktım (geçen sene 1.5 ay kas çalıştım ve çok az kas kütlesi de edindim) Aslında boyum uzadığı ve spor yaptığım için kilom extra arttı... Yardımınızı isteyeceğim şey şu ki ben dışardan bakıldığında normal gözüküyorum hani çok yağlı ya da extra kilolu gözükmüyorum ama 2 sene önce de şimdi tek bir ortak derdim var o da göbek çevresindeki o iğrenç yağlanma ve kalçalarda hafif kilo. bunlar da tabi tişört giymekten soğuttu beni. Size bu konuda yalvarabilirim bilee Lütfen yardımcı olun. aburcubur, ekmek ve şekeri kestim diyete başladım ve akşamları 40 dk koşuyorum. ama bu göbekten kurtulmalıyım.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2016 ---
    :(

Son düzenleme: 7 Ağustos 2016
  2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum o yağlar hemen gelmedi ki pat diye hemen gitsin. Düzgün bir diyet ve kardiyo ile ve yanında sabırla kilolarıdan kırtulabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş