2 sene aradan sonra başlamada zorluk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Stanley342 tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Stanley342

Stanley342 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba. 2 sene iyi bir şekilde antreman yaptım ve kendimi çok iyi hissediyordum. Baya da geliştirmiştim vücudumu. Fakat daha sonra varikosel ameliyatı oldum ve 2 sene düzenli olarak hiç spor yapmadım. Ara ara gidip bıraktığım çok oldu bu 2 sene süresince. Tekrar başlamak istiyorum ama çalışırken eskisi kadar hissedemiyorum kasları. Sıfırdan başlamışım gibi hissediyorum. Çalışırken hissedemedikçe acaba yanlış mı yapıyorum vs. diye bile düşünmeye başladım birçok araştırma yapmama rağmen. Eski düzenime girmek istiyorum ama nasıl yapacağım en ufak bir bilgim yok. Acaba tamamen bırakmalı mıyım sporu diye düşünmeye başladım. Kendimi motive edemiyorum. Halbuki motive olduğumda çok hızlı bir şekilde gelişiyordum.. Böyle zorunlu olarak büyük aralar verdiğinizde gerçekten sıfırdan başlamış gibi hissediyorsunuz ve çalışma isteğiniz kayboluyor.. Nasıl eski düzenime girebilirim? Hareketleri eskisi kadar hissetmiyorsan bir süre hissetmeden yap der misiniz mesela?

Sayfayı Paylaş