2 Haftada 4 Kg Düşüş...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Powertattoo tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. zerone

zerone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
  2. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Yanlış videoyu izlemişim pardon :d bu verdiğin you tubede gösterilen egzersiz cok basit ve öneride bulundugun ıcın cok tesekkurlerimi sunarım bunu yapacagım hergun :)

3. zerone

zerone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmenizide düzene koyduktan sonra gerisi gelir zaten iyi çalışmalar :)

4. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Beslenmede şuanda pek sıkıntı gözükmüyor inşallah dahada iyi olacak . Sanada iyi çalışmalar kardeşim :)

5. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    oklava hurafeymiş :D sanki adamlar yumurtanın akıyla sarısını ayır bırak diyo :D

benimde ilk spora başladığımda egzersiz hareketlerimde bu vardı sopayı enseye koyup çeviriyodum gerçekten işe yarıyo belim gayet incelmişti ama sırf bunun sayesinde değil tabi

6. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    oklava hareketi nasıl hurafe olur anlamadım.boks hocamız belinizi inceltir dedi bende yapıyorum ne zamandır.faydasıda oldu bel bölgemdeki yağlar cıvımaya başladı...kardeş sen hem plank yap hemde oklava hareketini yap için rahat eder herkes birşey söylüyor çünkü....iyi çalışmalar...sirkenin sonucunuda bekliyorum bu arada...)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:22 ----------

oklava egzersizine hurafe diyen arkadaşa benden gelsin adam adam oklava hareketinin aynısını yapıyor sen hala hurafe diyorsun hayret!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=I5YbtdqK6g0&feature=relmfu

Powertattoo bunu beğendi.
  7. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Evet valla sizin gibi arkadaşların yol göstermesi gayet hoş ve yerinde bir davranış sabaheyin 3*200 yaptım ardından plank yaptım plankta cok ıyı bır karın egzersizi gerçekten ( fakat 1 dk durabilene aşk olsunkafa_ :D ) inşallah hepimiz istediğimiz hayal ettiğimiz konuma geliriz :D iyi çalışmalar herkese...

8. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    iyi çalışmalar dostum sanada :)görüşmek dileğiyle....

9. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    ya böyle bişey yok sabah gittim elma sirkesi aldım bi bardak suya iki kaşık koydum bi kaşıkda bal koydum içtimm.. bööö

asit içtim sanki o nedir öyle abi ya bida hayatta içmem her türlü acıya pisliğe dayanırımda bu nedir ya :D

10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    acaba yanlış mı okudum diye bir baktım hayır yanlış okumamaışım.

"sabah öğle akşam yemeklerden yarım saat kadar önce ballı sirkeli sıcak su içiyordum
    bu yöntemle 3 haftada 2 kilo verdim hiç spor yapmadan hemde."

"Dediğin gibi şekeri tamamen kestim"
    "dostum ben kickboks yapıyorum"
    "akşamları acıktığında 1 kase yoğurtlu müsli ye"
    *
    bal denilen şeyin nerdeyse %95i şekerdir. Hem şeker yiyorum diyorsun hem de şeker yeme diyorsun.
    Hem spor yapmadım diyorsun hem de kickboks yapıyorum diyorsun
    Akşamlar hiç yenmemesi gereken ve glisemik endeksi oldukça yüksek bir karbonhidrat deposunu akşam yemeği olarak öneriyorsun.
    Ne diyeceğimi hiç bilemedim.
    ayrıca sirke suyunun yapılışı ve içeriği belli iken belli bir marka adı vermek niye?

Azi bunu beğendi.
  11. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    sirkeye başladığımda spor yapmıyordum sirkeyi. sirke bal karışımını 3 hafta içtim bu süre içerisinde 2 kilo verdim dedim.kick boksa 4yıldır devam etmekteyim.sirkeye başladığımda sporu vizeler yüzünden bırakmak zorunda kaldım.bu süre içerisinde sirke ve bal karışımına başladım anladın mı şimdi?evet fersan marka dedim çünkü en iyisi bu.sen istersen başkasını iç beni ilgilendirmez.bal a şeker demişsin.ben balı rizeden getirttim ok.marketlerden almadım.doğru marketlerdeki balların çoğu şeker deposu.ama benim balım gayet iyiydi kokusu falan süperdi.şuan bitti ne yazıkki!!!.müsli konusuna gelince glisemik indeks demişsin vallahi ben müsliyi akşam 8 gibi yiyordum gece 2 de yatttığım halde acıkmıyordum.glisemik indeksi falan boşver aga.ben acıkmıyordum.arkadaşların bağırsakları çalışır faydası olur tok tutar diye önerdim.senin önerin varsa bize söyle bizde faydalanalım....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20.04.12 00:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19.04.12 23:59 ----------

xxbadyxx,dostum içemiyorsan bal oranını fazlalaştırabilirsin:)başlangıçta normaldir.alışırsın merak etme dostum ama içemiyorsan zorlamayım seni :)

12. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Yav Resul kardeş dur hele bugün sirke alacağım dediğin gibi inşallah yağ yakımında yardımcı olur bana :)

13. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş yardımcı olacağına eminim ama olayı fazla abartma yoksa midenden olabilirsin :)demedi deme sonra :) içine balı çok koy mideni mahvetme derim:) birtane ahmak bala şeker deposu demiş ulan 1 çay kaşığı bal yesen ne olur 2 çay kaşığı bal yesen ne olur bizim insanlarımız herşeye konuşuyor işte naparsın :)sen balı çok koy birşey olmaz merak etme güven kardeşine

14. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 defa, mümkünse yemeklerden önce (fazla kilo problemi için de etkili olan elma sirkesi bu amaçla kullanılacaktır mutlaka) alınmalıdır.

İnternetten alıntı yaptım dozunu az kullanacağım mideden olmak istemem vallahi :D 1 su bardağına 3 çay kaşığı sirke 2 çay kaşığıda bal koyup tüketeceğim...

15. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi dostum kendine göre oranlarını ayarlarsın.ama faydası olacağına eminim.:)

16. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    5 Hafta oldu . İlk Kg 86 Şuan 78 e düştüm. Hazirana kadar hedefim : 68-70 :)

Sayfayı Paylaş