2 Haftadır Spor Yapıyorum Kilomda Gram Oynama Yok

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve talebe01 tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. talebe01

talebe01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 2 hafta önce spora başladım fitness-body karışık yapıyorum ama kilomda hiç oynama yok yediklerime dikkat ediyorum günlük 2.5 litre su içiyorum ve 2 haftadır tatlıyı oldukta az tüketiyorum antreman programım haftada 6 gün Not: Boy:180 Kilo:94
    Pzrts: 15dakika koşu bandı (tempolu yürüyüs)--Biceps+Sırt Antremanı---15dakika cardio (Yüksek tempo yürüyüs)
    Salı:15dakika koşu bandı (tempolu yürüyüs)--Bacak+Omuz Antremanı---15dakika cardio (Yüksek tempo yürüyüs)
    Carsamba:15dakika koşu bandı (tempolu yürüyüs)--Göğüs+triceps Antremanı---15dakika cardio (Yüksek tempo yürüyüs)
    Persembe:15dakika koşu bandı (tempolu yürüyüs)--Biceps+Sırt Antremanı---15dakika cardio (Yüksek tempo yürüyüs
    Cuma:15dakika koşu bandı (tempolu yürüyüs)--Bacak+Omuz Antremanı---15dakika cardio (Yüksek tempo yürüyüs)
    Cumartesi:15dakika koşu bandı (tempolu yürüyüs)--Göğüs+triceps Antremanı---15dakika cardio (Yüksek tempo yürüyüs)

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Kardiyo süren bence az.
    Beslenmende hala sıkıntı var gibi görünüyor. Şekeri tamamen kesmelisin.
    Ayrıca günlük su tüketimini daha da arttır. Ben sadece antremanda 3 lt su içiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. talebe01

talebe01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
  4. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bunun birkaç nedeni olabilir 1.si yağ yakmışsındır üstüne biraz kas yapmissindir ki bu çok muhtemel gozukmuyor acikcasi 2.side beslenmen kötüdür oyuzden kilo veremiyosundur. Günlük kalorini hesapla çıkan kalorinin 500 kal altında tüket karbonhidratı düşük tut ve yediğin besinler kompleks karbonhidrat olsun . Kilo verememenin nedeni antrenman programındna cok beslenmeyle ilgilidir oyuzden biraz daha beslenmeyle ilgili araştırma yapmalısın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş