2 Hafta Oldu Ama ..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve malikergin42 tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. malikergin42

malikergin42 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar spora başlayalı 2 hafta olacak . Kilo 87 di boy 177 . Düzenli kardiyo hergün . Haftada 3 gün ağırlık çalışıyorum .
    İlk hafta 85.5 a düştüm . ama göbek hala duruyor bir değişme bile yok . Yağlardan gittiğine eminim beslenmem de güzel sağlıklı gayet.
    Çok rahatladı hantallığı gitti vücudumun . Ama ben mi acele ediyorum acaba . Ayda 5 kilo versem yeter .

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    2 kilo verince tüm göbeğinin gideceğinden emindin heralde .)
    emin ol 85 değil 75 e inmiş olsan dahi göbeğin muhtemelen olacaktır.
    2 haftalık sporcuymuşsun. bekletilerın yüksek olmasın.
    temiz beslenip, antrenmalarına odaklan.sayılara değil.

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Başlığın dayanaraktan, ve yaz mevsimi olduğu için şak diye tahmin ettim konunun içeriğini..
    2 hafta oldu ama hala gelişim/değişim yok tarzı bir konu içeriği bekliyordum, yanılmadım.. Bu iş öyle hemen olucak bir şey değil, sabırr sabırr.. Uzun vadeli hedefler koy kendine, azim ve istikrar ile devam et.. Kısa sürede olacak iş değil.

4. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    valla bende 1 aydir yapiyorm 1 ayda 4.5 - 5 kg verdim ama degisim yok aynada hala gozukuyorum :D ama moral bozmak yok yavas ve emin adimlarla seneye yaza kadar fit olmak istiyorum..

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hemen hemen aynı tarihlerde başladık sanırım ben 9 temmuzda başladım yağ yakıcıda kullanıyorum aşırı hırs yaptım haftada 1 gün off yapıyorum geri kalan günler 1.5 saat çalışıyorum ve en önemliside sadece yağ parçalamama yardım edicek olan makineler ve hareketleri yapıyorum 1.5 saat boyunca yani ilk bir hedefin bütün yağı parçalayıp ideal bir kiloya çekmek olsun daha sonraki aylarda farklı şekilde çalışırsın. 11 günde 3 kilo yağ yaktım birazda olsa görünüş de değişti yani. göbek var ama alttan geldiğini hissediyor insan. [​IMG]

byarif06 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş