2 Gün gitmemek[ACİL]

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sempohakan tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu hafta pazartesiden cumaya kadar gittim spora 5gün yani.bugun kendımı yorgun hissediyorum,yarında salon kapalı. 2gün üst üste gitmezsem kaldırdıgım agırlıktan birşey kaybedermıyım ?veyada kastan.

2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    için rahat olsun hiçbir şey olmaz aksine iyi gelir

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kusura bakma ama iki günde kas yapabiliyor musun ki ? İki günde bir şey kaybedeceksin. Kaslarının dinlenmesi gerekiyor. Çok fazla antrenman yapmak iyi bir şey değildir. Kasların çalışırken değil dinlenirken gelişir.

KaraFırtına ve elite35 bunu beğendi.
  4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Asıl arka arkaya 5 gün gittiğin için çok çok iyi dinlenmen gerek o 5 günün içinde 1 off gün uygulaman daha faydalı olur.

5. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Anlaşılan yeni başlamışsın. Zaten sana haftada 5 gün fazla hele tüm vücut çalışıyorsan ki tüm vücut çalışman daha faydalı olur çok fazla. Yerinde olsam haftada 3 gün arada bir gün arayla tüm vücut antrenmanı yapardım. Emin ol bir şey kaybetmediğin gibi kazanırsın. Her gün çalışmak faydalı değil hele sen gaza gelip 1.5 saat çalışıyorsan overtrain olursun 2 haftaya hevesin kaçar. Her gün kas çalışarak kaslara iyileşmeye fırsat bırakmadığından kas kazaman yavaşlar. Mr.Olympialar bile haftada 6 gün çalışıyor ki hepsi en az 15 yıllık geçmişi olan deli gibi doping vuran adamlar sen 2 gün gitmedim kas kaybedermiyim diyorsun.

Sayfayı Paylaş