2 buçuk ay önce başladım yardım bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xunasor22 tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xunasor22

xunasor22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapmaya 2 buçuk ay önce başladım. Ama salona gitmiyorum. Günlük yapabildiğim kadar koşu 10 kiloluk dambl çalışması şınav mekik barfiks yapıyorum. Ilerleme kaydettim tabi ki ama istediğim kadar değil. Şimdi spor destek ürünlerine başlayıp hızlanmak istiyorum. Amacım kilo vermek ve vücudumu biraz düzene sokmak. Kas yapcam diye özel bi isteğim yok sadece Tshirt giydiğimde oram buram sarkmasın istiyorum. Önereceğiniz suplementerler ne olacaktir. L karnitin amino asid protein ne almalıyım?

2. furkanozturk

furkanozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Carnivor Ya da Ultimate ' ı önerebilirim protein için. Ben Weider kullanıyorum ama fiyat performans oranı kötü o yüzden önereceğim bunlar :) iyi çalışmalar

3. xunasor22

xunasor22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorum marka olarak değil. Bahsettiğim şey hangi ürünleri kullanmam gerekiyor. Hangi ürünleri kullanmam faydalı olur. Mesela yağ yakmam için l carnitin almam gerekiyor, Vücudu sıkılaştırmak, bir miktar kas geliştirmek için ne almam gerekiyor? Hangi destek ürünlerini almam gerek onla ilgili bilgileri Öğrenmek istiyorum

4. furkanozturk

furkanozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    İlk 3 ay destek ürünleri almamızı önermiyorlar. daha öncede bir spor geçmişin yok ise. Sıkılaşarak bir miktar kas geliştirmek istiyorsan whey proteini al beslenmene dikkat et.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2015 ---
    Tabi bunları söylemek ne haddime benim ama hocalarımdan öğrendiklerimi sizinle paylaşıyorum. İyi günler :)

5. xunasor22

xunasor22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O ilk 3 ayın 2 buçuk ayını atlattım işte. Hani al et kullan diyene kadar 3 ay olacak :D yağ yakmam gerekiyor Göbek var bunun için karnitin ve biraz da sıkılaşmak için protein öneriyorsun yani doğru dimi

6. furkanozturk

furkanozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    evet efendim. Sıkılaşmak cardio ile oluyor. Cardio çalışmanızı programlı bir şekilde yaparsanız ve ağırlık çalışmanıza sadık kalırsanız. Antrenman sonrasında parçalanan kasların onarımı için whey proteini kullanırsanız etkili olacaktır diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş