2 aylıkprograma ihtiyacım var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ENDYMION tarafından 21 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ENDYMION

ENDYMION Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar forum da yeni olduğum için bilmeden yaptığım bir hata olursa özür dilerim. ben vücut geliştirme ile formumu korumak için ilgilenmeye başladım. yani profesyonel olmak gibi bir amacım yok. bu yüzden bu sporda kullanılan bazı terimlere yabancıyım. doğru terim kullanamazsam kusuruma bakmayın. arkadaşlar ben önceleri gayet iyi bir vücuda sahiptim. ama geçirdiğim bir hastalıktan sonra aşırı kilo kaybı sebebiyle daha ömce yaptığım çalışmalar boşa gitti. şimdi sağlığıma geri kavuştum ve artık spora geri dönmem için hiçbir engel yok. ama vücudum çok deforme oldu. gögüs kaslarım zayıfladı, omuzlarım kas kaybından dolayı genişliğini kaybetti ve en kötüsü göbeğim çıktı. sizden ricam bana evde uygulanabilecek bir program bulmanız. forumda aradım ama tam istediğim gibi birşey bulamadım. eğer gözümden kaçtıysa özür dilerim. benim istediğim çok iri bir görüntü değil. benim istediğim sıkı ve kaslı bir karın ve bel, geniş ve kaslı omuzlar, iri ve kaslı göğüsler. bu istediklerime kavuşmak için evde nasıl bir program uygulayabilirim. 2 ay bu vereceğiniz programları uygularsam ne kadar gelişme kaydederim. bu arada evde 10 kiloluk 2 tane dumbell var. mekik çekme konusunda da iyiyim. eskiden spor yaparken aralıklı olarak günde 200 mekik çekerdim. şimdi özellikle göbek eritmek kaslı ve ince bir karın ve bel istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. yardımlarınızı bekliyorum. eğer bir hatam olduysa forumda ki acemiliğime verin. ayrıca üniversitede ingilice öğretmenliği bölümünde okuyorum, eğer ingilizce ile ilgili bir yardımım dokunursa yazmanız yeterli. elimden geldiği kadar yardımcı olurum. herkese saygılar...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

Sayfayı Paylaş