2 aylık sonucum ve beslenme programı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tacettin ark tarafından 17 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    boy:180 cm
    başlangı:70 kg
    1.ay sonu : 74 kg ( tartı socucu 3 kg kas)
    2.ay sonu : 77 kg (tartı sonucu 600 gr kas)
    Not :16-18 civarında yağ oranım var ve artış göstermiş

1- zayıfım diye kardiyodan uzak durdum ama yağ aritmek için kardiyo lazımmış sporan önce ısınma kaç dakika yapmalıyım ya da spordan sora yaparsam çalışmam boşa mı gider?
    2-tamamen doğal besleniyorum abartı ve ilaç hiç yok spordan önce 1 adet muz 1 ufak meyve suyu ve ülker 12 gr proteinli bar çikolata spordan sonra da yanlış ama mecbur bir ufak pizza ve ayran 30gr protein olan içim süt ve 1 adet muz ton balık var ama süt içtiğim için onu yemiyorum tavuk pilay gece 23:00 de ağır kaçar mı acaba?
    3-zabalayın kayfaltıda 3 adet yumurta 1 pardak proteinli süt zeytinyağı peynir ve 2 adet istanbul halkekmek altınçörek alıyorum acaba yüksek protien ve kalorili karışım biliyor musunuz?
    4-Çok az da olsa bacak omuz göğüs kol sanki gelişme kaydettim gibi bu saatten sonra fazla birşey olmaz yaş 43 ama ne olursa kardır sizce fark olacakmıdır gelişme olacak mıdır hocanın talimatlarına yemeye ve dinlenmeye önem veriyorum biraz hacim kazanabilirim mi?

ilk 2 ay makinelerde başlangıç programındaydım şimdi hocayala konuştum kollar ve bacaklar aşırı zayıf tişört giymek ve pantolun altından içlik giymemek istiyorum hoca program yazmaya başladı biraz zorlansak da yapamasak da boyle boyle olacak diyor sizler neler tavsiye edersiniz teşekkürler

2. Mennisiah

Mennisiah Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Dur bakalım amca acele etme hele. Bende 3.ayımı bitirdim. Haftaya 4e başlıycağım. Ama daha bunlar hiçbirşey. En az 2 sene lazım orta seviye bir vücut için , sebat et sonuna kadar boşuna buralarda konu açmana gerek bile yok yani. Yeme içme zaten var diyorsun tamam. Protein tozu + kreatin + bcaa kullan tavsiye ederim.

tacettin ark bunu beğendi.
  3. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    2 sene bekleyecek vakit yok yiğeeeen,mercimek fırında oyununa geç kaldık yiğeeeeen,sabrederiz sebat ederiz fakat ama lakin ki gel gör ki çok çalışmak lazımsa çok da çalışırız yiğeeen,az zamanda çok işler baaşrmamız lazım yiğeeeen

mrthr35 ve Mennisiah bunu beğendi.
  4. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş