2 aylık değişim .

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Frightos tarafından 7 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Selamlar. 2 ay önce 59 kilo ile basladim amacim kilo-hacim almakti.suan 2 ayi doldurdum kilom 66.izlenimlerimiz nelerdir hafifte olsa bir toparlanma varmi? Edit: boy 1.74

Ekli Dosyalar:

2. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Bir şey kullanıyor musun ?

3. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Hayır hocam hiçbir destek ürün kullanmadim. Ikinci ayim yeni bitti gainer almayi düşünüyorum. Ama kararsızım.

4. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    İlk fotoğrafta 59 kg sıskalığı görünmüyor. Diğerinde ise yine 66dan daha hacimli görünüyorsunuz. Yağ oranınız çok düşük o yüzden desem fazla da düşük değil sanırım. Vücudunuz gayet estetik duruyor. Yalnız postural olarak skolyoz ve lordoza sahipsiniz gibi gördüm fotoğraflardan. Başarılar

5. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam "pustural olarak skolyoz ve lordaza" ne demek? Türkçesi nedir. Kotu birseyemi sahibim
    Edit: hocam simdi.internetten baktimda bir nevi fiziksel bozukluk .neremde ne gördünüz kafama takıldı simdi. Ben gogus uclarim simerik degil gibi görüyorum bununla alakali birseymi bir bilgilendirin beni lütfen

Son düzenleme: 8 Mayıs 2019
  6. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist

Lordoz artmış bel çukurluğu, skolyoz omurganın eğriliği basit olarak böyle diyebiliriz. Lordoz bel çevreniz geniş olmasa bile sanki göbeğiniz varmış gibi bir görüntüye sebep oluyor. Skolyoza gelirsek omuz seviyeleriniz eşit değil ve belde hafif rotasyon varmış gibi gördüm fotoğraftan. Bunlar fotoğrafla olacak şeyler değil tabi hastaneye gidip bi ölçüm yaptırabilirsiniz. Göğüs uçlarınızın seviyesinin eşit olmamasının skolyoz ile alakalı bir durum olma ihtimali var.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    6.aydan önce başlık açtığınız için başlığınız kilitlenmiştir.

"Vücut geliştirmede fotoğraflarınızı ekleyip yorum alabilecek seviyeye gelmek için en az 6 ay geçmesi gerekir.
    Beslenme ve antrenmanlarınızın belirli bir düzene girmesi, genetik yatkınlığınızın ortaya çıkması ve bunların sonucu olarak ta kaslarınızın yorumlanabilecek seviyede şekillenmesi için asgari bu süre gereklidir."

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş