2 aylık değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve BaytarGazi tarafından 24 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BaytarGazi

BaytarGazi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kilo 67 (kilom kaç olmalı?)
    boy 179
    yaş 21
    Tip1 diabet hastasıyım daha öncede spor yapıyordum . böbrekte protein kaçağı olması nedeniyle bıraktım. ancak dayanamadım 2 sene sonra yeniden başladım. şuanda kilo almaya çalışıyorum. spor salonuna gitmiyorum evde mekik şınav barfiks ve dambıllarla sporumu devam ettiriyorum. gelişimim sizce nasıl. kh tozu kullanıyorum hedef kilom 75 . yorumlarınızı bekliyorum.
    body tip1 diabet ile bilgisi olan ve tip 1 diabet arkadaşlar mesaj atarlarsa sevinirim bikaç şey danışmam gerekiyor teşekkürler.
    sizce bir gelişim var mı?. Ne yapmam gerekiyor. 2 ayda bu hale geldim. (ki bence gelişimim çok zayıf) sizce nasıl?
    kaç ayda fit ve çekici bir vücuda kavuşabilirim. Teşekkürler. IMG_9111.JPG IMG_9217.JPG IMG_9111.JPG IMG_9217.JPG IMG_9219.JPG IMG_9111.JPG IMG_9217.JPG IMG_9219.JPG IMG_9220.JPG IMG_1999.JPG IMG_9458.JPG IMG_9568.JPG

2. 65cmdamarlı(kol)

65cmdamarlı(kol) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Diabet hastalığı hakkında pek bilgim yok fakat hem gainer kullanıyormuşsun hem de yağlanmadan biraz biraz gelişebilmişsin gainer kullanarak bile yağlanmıyorsan devam et beslenmeni daha sıkı tut öğün sayını arttır ve sporu asla bırakma antrenmandan 1.5 2 saat önce kaliteli karbonhidrat al antrenman sonrası ise protein + karbonhidrat al şuanki antrenman programın belli mi eğer belli bir programın varsa yazarsan yardımcı olabilirim.bir de gainerı şöyle kullan:mesela 1 servis = 4 ölçek toz olarak ele alalım.2 ölçeklik bir karışım yap bunu antrenman öncesi iç antrenman sonunda da yine 2 ölçeklik karışım yapıp iç.Burda anlatmak istediğim 1 servisin2 ye bölerek antrenman öncesi ve sonrası kullan.antrenmandan 30 dk önce içmen gerekiyor bu arada.sabahları yulaflı omlet yap.yulaflı omleti araştır.böyle pratik tarifler hakkında bilgi edin.kendini sürekli geliştir boş durma.şimdiden bol şanslar gelişme var durmak yok !
    Bir de kilom kaç olmalı yazmışsın onu görmemiştim şimdi cevaplayayım.Eğer boyun 1.79sa hacimli gözükebilmen için yağsız en az 75 kg,eğer bu sporda ilerlersen de ulaşacağın yağsız max kg ise 90 91 civarıdır.şuan biraz yağlısım ve skinny fat dedigimiz vücut tipine sahipsin yani hem yağlı hem de kas kütlesi düşük.Başlamak için mükemmel olmana gerek yok fakat mükemmel olmak için başlaman gerekli.Asla ara verme moralini de bozma.Kendini motive et aynaya çok sık bakma.

3. Can Tolga

Can Tolga Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Gelişim nerde göremedim?

Yapıcı eleştiri ve yorum yapınız!

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Mayıs 2017

Sayfayı Paylaş