2. AYIMDA Kİ ANTREMAN PROGRAMI-hoca ilgisizliği kafadaki soru işareti

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saygoodnight tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. saygoodnight

saygoodnight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze merhabalar uzun süredir takip ettiğim foruma sonunda üye oldum ve ilk olarak 2. ayda ki calişma programimi sizlerle paylaşmak istedim bu program ile cok yorulmuyorum ve bu programi 1 gün yapip bir gün dinleniyor şeklinde uyguluyorum.fakat kafamdaki soru işareti şu ki spor salonunda ki hoca dünyada 1. 2 . likleri olmasina rağmen gözgöze bile gelmekten kaçiniyor ve beni rahatsiz ediyor bir program asmiş duvara ve hareketleri nasil yapacağımı bile çekine çekine diğer spor yapan insanlara soruyorum.
    ben bu sporu cok yapmak istiyorum fakat işim gereği zaman bakımından tek gidebildiğim salon orasi.programımı sizinlen paylaşayim.
    1.gün
    benc press
    yana açış
    plower
    enseye çekiş
    rowling
    barcorl
    scot corl
    konsantre
    2.gün
    enseye pres
    yana açış(ayakta)
    trapes
    pushdown
    alına triseps
    arka bacak
    itiş
    mekik(4x25)
    yaklasik 40 gün olduı bu programa gececegim.
    bilgi verirseniz cok sevinirim iyi forumlar.

2. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım hoca ilgisizse zaten başka salona git yükselemezsin.
    öncelikle antremanla ilgili bi kaç şey
    güneş altında çalışmak,müzik dinleyerek,beslenmeye dikkat etmek,düzenli antreman yapmak,ama 2 saat antreman yapıp 22 saat oturmak fayda etmez.yani kalk arada 5 10 şınav çek 2dkka yürü falan,sonra artan ağırlıklar şeklinde çalış mesela ilk set 5kg 10tekrar 2.set 6kg 8 tekrar gibi kas gelişimin hızlandırır.

saygoodnight bunu beğendi.
  3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    dostum için rahat olsun hocan ilgisiz davransada verdiği programda bir sorun yok 1. gün göğüs önkol 2. gün omuz arkakol şeklinde bölmüş.bacak çalışmasını da 2 set çalışmış ol diye eklemiş
    bu zaten standart bir program 2 yada 3. ayda bu şekilde düzenlenir program hareketlerde değişiklik olarabilir sadece o da hoca nın insiyatifine kalmış.
    hareketleri nizami yaparsan sonuç alırsın merak etme
    1 gün gidip 1 gün gitmeme meselesine gelince bu da doğru bir uygulama bu spor amelelik yapmak değildir.her gün çalışılmaz çünkü kaslarımız dinleniyorken gelişir.
    beslenmene dikkat edip hareketleri nizami yapmaya çalış bu program sana yardımcı olacaktır.eğer illa bişeyler değiştirmek istersen 3. gün ekleyip bacak çalışmasını 2 den alıp bu üçüncü güne ekleyebilirsin..yinede ben programını normal buluyorum..

4. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    2 3 tane spor salonuna gıtmıs bırı olarak dıyebılırım kı eger hocalara bel baglarsan hıc bırsey basaramazsın hocalar umursamıyor. o kadarda ıddalıyım kı spor salonunda hocayım dıe gecınen(bu spora yapmıs ve yapmaktan olanlar harıc) 10 kısıden 9 u hıkaye beden egıtımı ogretmenı adam spor salonu acmıs boxcu salon acmıs su forumda 2 ay takıl o hocalardan cok daha ıı seyler ogrenırsın . kı en ıyı prgoramı ınsanın kendısı yapabılır. baskası bılmez

Sayfayı Paylaş