2 ayda yaşadıklarım ve yaşayacaklarım hakkında size olan sorularım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Serdar yıldırım tarafından 27 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1 ayda kaç kg?

1. 2-4

oy sayısı 1
    100,0%
  2. 5-8

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serdar yıldırım

Serdar yıldırım Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin (içel)
    Merhaba herkese .Ben şubat ayında evime 1 km uzaklıktaki bir spor salonuna gidiyordum ,fitnesse başlamaya 100 kiloya vurunca karar verdim 2 haftada biraz diyetle 96.5 kg ye indim sonra şubat ayında spora başladım. Beslenmeme o kadar fazla dikkat etmiyordum ama günlük 1200 -1400 cal i gecmiyordu salonda genellikle 20-40 dakika kondisyon bisikleti sonra programıma göre VG yapıyordum zaman artarsa koşu bandında 6-7 hızda 10 dakika yürüyordum bu şekilde 2.5 ay gibi bir sürede belki 2 90 kg ye indim boyum 1.87 yaza girdiğimiz için bıraktım sporu ama şimdi tekrar başlayacağım 94 kg ye yükseldim ama cidden bi bıkkınlık oluştu vicudumdan dolayı dediğim gibi tekrar başlamaya karar verdim , gittiğim salon işi büyüttü ve yine evime 1.5 km uzaklıktaki bir yere yeni daha büyük daha iyi hizmetli bir salon açtı yeni salonda her ay salondaki diyetisyenden beslenme programı alınacak ve her ay aletlerle ölçüm yapılacağını söylediler tüm derslere girebileceğimi ve kişisel antranörde bulunduğunu söylediler sizce diyetisyenin dediklerine dikkat edim yine 40 dakika kondisyon bisikleti ve VG ( verdikleri programagöre ) ile 1 ay veya 2 ayda kaç kilo veririm ?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Şimdiden okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler , cevap verirseniz sevinirim :)
    ------------------------------------
    Kişisel bilgilerim:
    boy : 187cm
    kilo:94.5 (şuan)
    vicut tipi: mezomorf-endomorf arası
    -------------------------------------------------

2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    aşırı kalori kısarsan vücut diyeti bıraktığın anda çok daha hızlı şekilde kilo alır.

3. Serdar yıldırım

Serdar yıldırım Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin (içel)
    yok şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım spora ara verdiğim zamandan beri pek dikkat etmiyorum açıkcası ama yinede cevapladığın için teşekkürler

Sayfayı Paylaş