2 ay Sonrasında p90x

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Loaris tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Loaris

Loaris Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar , ben 2 aydır bodybuilding yapıyorum . Amacım 40 cm kol değil 34 olsun ama yağ oranım cok düsük olsun isteyen biriyim . 2 ayda 6 kilo verdim . Boyum 1.78 kilom suan 74 kilo yağ oranım da %17 . 2 ay boyunca bodybuilding.com dan aldığım programla çalıştım haftada 4-5 gün . Kardiyo olarak da 5 dakika yürüyerek ısınıp 20 dakika kosuyordum haftada 4 gün .

Şimdi asıl sorum geliyor koşmayı seviyorum ancak canım farklı birşey istiyor , acaba kardiyo olarak haftada 4 gün p90x ya da insanity yapıp ordan salona geçip ağırlık mı çalıssam(salonum yürüyerek 3 dakika uzaklıkta) . Yoksa koşmaya devam mı ? Çünkü high intens bir kardiyo istiyorum koşarak bunu sağlayamıyorum , kondisyonum da var p90x yaparım rahatca . Eğer güzelse ve yağ yakmada destek olur keyif de alırsın diyorsanız 1 cycle p90x yapayım diyorum ne dersiniz ?

2. Juan Antonio

Juan Antonio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    body'e başlamadan önce 78 kg'dan 69 kiloya sırf yağ atarak 1.5 ayda düştüğüm o enfes program.(düzenli diyet ile) kesinlikle tavsiye ederim. Haftalık programini internetten bulabilirsin. kardio yanında kas kütleni de dengede tutucak vücut hareketleri var. Öncelikle yağ oranını düşür. 1-2 ayda. Sonra düzgün beslenme ile body yaparsın. Hacim kazanırsın.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Loaris

Loaris Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Spor salonunda düzenli ağırlık kaldırdığım birileri var , 1 ay gitmessem ayıp olur . Ondan 5 gün yaptıgım icin 4-5 hareket calısıyorum zaten . 30 dk p90x 30 dk gym olur muhtemelen .

Sayfayı Paylaş