2 ay oluyor başlayalı yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zozoo tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Zozoo

Zozoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yurtta kalıyorum 3 aydır spor yapmaktayım yurtta protein ihtiyacımı karşılayamıyorum düzenli spor yapıyorum ama protein eksikliğini hissedebiliyorum spor salonundaki hocam 400tl civarında alınacak protein tozu glutamine felan söyledi fakat şuan o kadar bütcem yok 150 200 tl param var aylık protein tozu almalımıyım al derseniz öneriniz nedir hardline 3matrix felan ucuz ve kullanışlı

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    öğrenci adam 400 lira toza para verebilir mi yaw bu hoca sahtekar mı? kesin dükkanında kendi satıyordur. 150-200 lira bütçe ile hiç toza moza bulaşma kardeşim. gerçi yurt ortamında imkanlar kısıtlı ama, en azından ketılda yumurta falan haşla. peynir süt falan da al. imkanlar dahilinde yaratıcı olmaya bak. ton balık falan da eklenebilir.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Kasım 2014 ---
    hem öğünler çıkar, hem de protein almış olursun.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. amatemer

amatemer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam ben 160 tl ye dediğinden aldım. Vücuda ne kadar faydalıdır bilmiyorum ama çalıştığım yerde protein cihazı var, bu cihazda %76 protein çıktı.
    Dediğim gibi kas yapmaya ne kadar artısı vardır bunu bilmiyorum ama matrixin içindeki protein oranına güvenebilirsin.

4. Zozoo

Zozoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam yurtta yemeğini yiyebiliyorum fakat proteinde eksiklik oluyor sadece yumurtaylada ihtiyacım olan proteini alabileceğimi sanmıyorum 150tl civarında bir yararlı protein supplement bulursam çok süper olucak öneriniz var mı

5. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    908gr hardline whey 3 matrix 90 tl

6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Shynta-6 oneririm ek besin yerine geciyo optimum wheyde spor sonrasi kullanbilirsin

7. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    İlk 6 aya kadar hatta ben onu 1 sene olarak kabul ediyorum protein tozu alma ( mümkünse hiç alma, ihtiyaç olduğunda kullanabilirsin sana kalmış ) . Sen 150-200 liralık bütçeni doğal besinlere yani Tavuk süt yoğurt muz kuruyemiş özellikle badem gibi doğal şeylere 1 ay içinde yaymaya çalış. Vücudun şuan senin kas yapmak için kendini fazlasıyla yoruyor ve ilk 1-2 senede vücut en fazla kas inşa eder zamanla yavaşlama olur. Fakat yavaşlama derken yanlış anlaşılmasın ilk zamanlara göre, artık yavaş yavaş vücut alışıyor ve kasları aldatmaya yönelik hareketler yapmamıza rağmen belli bir gelişim yavaşlaması oluyor. Ben 3.aydır spor yapıyorum basketbolcuyum bu konu hakkında eğitimler aldık fitness üzerinde. İnan bana maddi durumum fazla iyi değil. Sadece neler yemem gerektiğini biliyorum ve paramı nereye harcayacağıma dikkat ediyorum. Sakın ola 6 ay veya 1 yıl geçmeden toza başlama. Unutma doğal ve normal beslenmezsen tozun sana faydası olmayacaktır.

Sayfayı Paylaş