2 ay body mi kardio mu kararsız kaldım!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atakanakd tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atakanakd

atakanakd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 7 aydır body yapıyorum.Yaşım 18 kilom 105 başladığımda 129 idi. boyum 1.90 genetik olarak iri kemikli geniş omuzlu biriyim.129kg olduğum dönenemdede hiç belli olmuyordu aslında kilom.body+kardiıo yaparak 24kg verdim.ancak alt göbek alt gögüs te yağ hala var.5 aydırda düzenli olarak elma sirkesi kulanıyorum.anreman sistemim şuan 3 e bölünük.gögüs bacak/triceps biceps/omuz sırt. her idman dan önce 10 dk 10 hızında koşuyorum idmana başlıyorum idmandan sonrada 20 dk 8 hızında jogging yapıyorum.mekik twist yapıyorum idmanı bitiriyorum.günlük beslenmemde sabah 5 yumurta yulaf ezmesi peymir bir miktar lor.öğlen haşlanmış yarım tavuk.idmandan önce haşlanmış patates yada makarna yada pilav idmandan sonra 2 yumurta 150gr lor yatmadan öncede yoğurt süt ve peynir yiyorum.ancak aklıma takılan şey yağlardan yamamen kurtulmak.bunun içinde kario yu artırıp 2 ay boyunca haftanın 5 günü 40dk koşu- jogging,bisiklet twist mekik ters mekik barfiks şınav harektlerinimi yapsam.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.teşekürler.

2. DragonFLY

DragonFLY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    Belcika & es es
    Body yapmaya tabiki devam, body yi burakip sirf cardio yaparsan kaslarina elveda dersin :) oda tabiki istedigimiz en son sey olur...

Yag yakmak icin kalorilerini saymalisin , ya her gun "ihtiyac" in altinda yemelisin , veya gunluk "ihtiyac" yeyip aradaki farki cardio sayesinde yapmalisin... Yani cok basit, tek yapman gereken sey yedigin "kcal" saymak ;)

*gunluk ihtiyac* = *BMR*

Haftada bir gun her sabah "ac karna" kendini tart ve gelismelere ordan bak...
    Haftalik 1kilodan fazla dusersen emin ol ki kaslarinda zarar gorcektir...

Ba$arilar...

Sayfayı Paylaş