2. Ayımda Program Tavsiyeniz....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve matiasdelgado tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. matiasdelgado

matiasdelgado Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Saygıdeğer forum ahalisi Allaha çok şükür 1.ayımı devirdim.3-4 günlük bir dinlenmenin ardından bugün 2. ayıma başlayacağım inş.Sizlerden ricam program yapmada bana yardımcı olmanız. Boyum: 1.74 Kilom : güncel haliyle 71 oldu ilk ay ki programım şöyleydi :

Pazatesi-Perşembe
    Göğüs-önkol pazu,

Salı-cuma
    Omuz-Arka kol,

Çarşamba-Cumartesi
    Bacak-kanat

4 set üzerinden 10 10 8 6 tekrarlar halinde çalışıyordum. Son set kaldırabileceğimin max ı oluyordu bu arada.Yani ilk setten son sete doğru ağırlık artıyordu.Az tekrar çok ağırlık mantığını bu şekilde uygulamaya çalışmıştım.

2. ayımda nasıl bir antreman programı izlemeliyim acaba çalışma günlerimin sayısı azalmalımı? Biraz bilgilendirirseniz çok müsterih olacağım.Eksik vermiş olduğum bilgiler varsa arz edebilirim fakat en son ölçülerimi almadım.Sadece kolumu biliyorum o da soğukl 33,5 oldu.

2. tigi

tigi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu program 2.ay programı olmalıydı.yanlış başlamışsın..

matiasdelgado bunu beğendi.
  3. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    günleri azalttıp, idmandaki tempoyu arttırabilirsin.

matiasdelgado bunu beğendi.
  4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    6 gün yerine 3-4 güne indirerek SIRT eklemeyi düşünüp, deneyebilirsin.

4 gün yaparsan sırtı ayrı güne (tabi bacak göğüs gibi 2 gün dinlenme payı bırakarak) koymanı 3 gün yapacaksan omuz-triseps programına eklemeni öneririm. Programda değişikliğe gerek yok yani hareketleri yazmamışsın ama en makullerini yazdığını varsayıyorum.

Kilo verecek misin alacak mısın yazmamışsın ama sanırım yağ yakıp kas almak istiyorsun ve kilondan memnunsun ya da biraz daha kilo vermek istiyorsun.

Bunun için antrenman sayısını 3 yerine 4e indirmen haliyle uyugun bir diyetler birlikte daha etkili olacaktır.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    matiasdelgado ve tigi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş