2. ayımı doldurdum, gelişmem nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hüseyin Barış Ünlü tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Hüseyin Barış Ünlü

Hüseyin Barış Ünlü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Amacım kas olarak kilo alıp 65 kg olmak. Gelişmem hızlı mı yavaş mı? Soldaki ilk ayın sonucu, sağdaki ikinci ay.

2. alprninn

alprninn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmeni yazarsan yardımcı olabilirim dirty bulkı fazla önermem lean bulk (temiz bulk) yani yağlanmadan hacim kazanma yapmanı tavsyie ederim.

3. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    çok iyi kilo sabit yağ oranı düşmüş %2 kadar 2 aylık olduğunu düşünürsek güzel bi %2 indirip kiloyu 60 a çıkardınmı tamamdır

Hüseyin Barış Ünlü bunu beğendi.
  4. EmreA.

EmreA. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    2 ayda 1.4 kilo kas güzel bir değer. ilk seneni çok iyi değerlendir, sağlam şekilde çalışır beslenirsen ilk sene 10 kilo kas kütlesi koyarsın.

5. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    sağ bacaktan 300 gr, sol bacaktan 300gr, sağ kol 100 gr, sol kol 200gr kas kütlesi artışı olmuş,, yağ oranında 15.6 dan 13.1 düşmüş bence cok iyi devam et böyle.Başarılar

6. Hüseyin Barış Ünlü

Hüseyin Barış Ünlü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yazın başında 55 kiloydum. Yazın her şeyi yiyerek 3 ay öncesine kadar 64 kiloya kadar çıkabildim ama yağ olarak almıştım o kadar kiloyu. Şimdiki amacım da zaten yağlanmadan 65 kilo olmak. Haziran'a kadar gidebilme imkanım var o yüzden yapabildiğim kadar yapmak istiyorum. Haziran'dan sonra ygs-lys dönemi ve ramazan olduğu için gidemeyeceğim. İki günde bir salona gidiyorum.
    Beslenmem ise şöyle:
    Kahvaltıda 1 bardak yağsız veya yarım yağlı süt içer; omlet, 5-6 dilim çavdar veya kepek ekmeği, 5 zeytin, lor ve beyaz peynir, pekmez, salatalık domates, 2 yumurta beyazı ve 1 sarısı yerim.
    Akşam yemeğine kadar muz, süt, elma ve kuruyemişle idare ediyorum.
    Akşam yemeğinde çorba, sulu yemek, pilav veya makarna, ton balığı ya da tavuk yerim.
    Günde 2-2.5L su içerim.

Sayfayı Paylaş