2.5 ayda karın bolgesi gelistirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mehdi Tuzla tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mehdi Tuzla

Mehdi Tuzla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi arkadaslar benim 2.5 ay surem var bir arkadasla iddiaya girdik ve adonis ve six packleri az cok gorunur yapmakla ilgili. Gerci bu iddia benim icin sadece bir kivilcim oldu ama yine de 2.5 icinde yapmam lazim. Oncelikle 1-2 sene oncesine kadar vucut calismisligim var. Yani altyapi var. Vucut yag oranim %10-11 civarinda.
    Boyum 173cm kilom 64kg. Son yil bilgisayar bagimliligi sayesinde hep oturmam yuzunden yaglar gobek kisminda birikmis bulunmakta ama fazla degil. Asil sorum sudur. 2.5 ayda o kaslari yapabildigim kadar nasil gelistirebilirim. Cevap olarak o is 2.5 ayda olmak su kadar surede olur gibi seyler istemiyorum. Sadece ne kadar fazla gelistirebilirim? Ve daha da onemlisi nasil gelistiririm ve gelistirmeliyim? Karnimin suanki hali de bu
    Resimde sag taraf isik olmadigi icin duzgun gozukmemis ama resimdeki sol taraftaki gibi az cok kivrim var. Herhangi birseydemeden once sol tarafi dusunerek yaparsaniz benim icin daha yararli olur.
    20150313_164903-1.jpg

2. Mhtiox

Mhtiox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    IT
    Yer:
    Istanbul
    p90x gibi bir program ile iddiayı kazanma şansınız var gibi görünüyor.

Sayfayı Paylaş