198 Boy antreman programı hakkında

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve SercanBeyz24 tarafından 30 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SercanBeyz24

SercanBeyz24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar bundan 2 yıl öncesinde bağısıklık sistemimi çökerten virüs le karşılaşmam sonucu toplamda 3 ayda 13 kg verdim.Önceki kol ölcüm 35.5 iken hastalık sonucu 30 a düştü.Neyseki toparladım kendimi ve 77 kiloya kadar yükseldim.6 ay öncesinde spor salonuna başladım salon özel salon hoca ile calışıp bitiriyorsun.
    haftanın 3 günü günde iki bölge her bölgeyi haftada bir kere çalıştırıyorduk.Aama hiç verim alamıyordum öncesinde haftanin 5 günü çalışıp her bölgeyi iki kez çalıştırıyordum harika verim alıyordum 26 cm den 35 e yükselmişti kolum 5 ay gibi bir kısa süreçte şimdi hoca ile çalışmamaya karar verdim artık çünkü 6 ayım boşa gitti beslenmeden sıkıntım yok prot ve karb iyi şekilde alıyorum
    sizle programımı paylaşmak istiyorum artıları eksileri yazarsanız sevinirim

pazartesi gogus on kol : bench press dumbell fly ust gogus press incline dumbell press pull ower, barberll curl düz alternatif curl ,hummer curl 3x12-10-8
    salı sırt arka :lat pull downgogus lat pull down sırt dumbell rowing seated row machine 3x12-10-8
    çarsamba bacak omuz squat leg press leg extension arka bacak calf 3x15-12-10
    perşembe off
    cuma tekrar gogus on kol
    cumartesi sırt arka (bu şekilde yapmayı dusunuyorum kol ölcüsü benim için cok onemlidir bu nedenle sadece kolumu ölçüyorum şuan kolum 32 haftada 3 gün sadece 5 ayda 2 cm gelişme oldu önceki spor geçmisimde 26 dan 35 e bu şekilde sadece 5 da çıkartmıştım yorumlarsanız sevinirim Teşekkürler

Sayfayı Paylaş